19. prosince 2016
Malé, lehké a univerzální. Tak by se daly nazvat hodinky Forerunner 35 Optic od značky Garmin. 

Forerunner 35 je kombinací chytrých a sportovních GPS hodinek. Sportovní funkce hodinek podporují několik samostatných sportovních profilů, mezi nimiž najdete chůzi, běh, cyklistiku, fitness cvičení, ale dají se jednoduše použít i k měření lyžování, běhu na běžkách,  in-line bruslení a řadě dalších sportů. Funkce chytrých hodinek umožňují nejen propojení hodinek Forerunner 35 s mobilním telefonem (iOS, Android, Windows Phone) a zobrazení jména volajícího, sms či emailů, ale také automatické odesílání záznamu tréninku do tréninkového deníku nebo možnost živého sledování sportovce na trati.

Hlavní předností hodinek Forerunner 35 je jejich minimální hmotnost a kompaktní velikost. Jedná se proto o jedny z mála GPS hodinek, které sedí i menším sportovcům a ženám. Sportující ženy jistě potěší pohodlné měření tepu přímo na zápěstí ruky, bez nutnosti oblékání tradičních hrudních pásů. I přes minimální rozměry a hmotnost necelých 40 gramů, nabízí Forerunner 35 velmi dobrou výdrž až 13 hodin se zapnutým GPS nebo až 9 dní v režimu hodinek.

Garmin Forerunner 35 Optic

Malé, lehké a univerzální GPS hodinky s měřením srdečního tepu na zápěstí jsou k dispozici ve čtyřech barvách. Měkké a velmi pohodlné řemínky umožňují snadnou výměnu a ladění barvy hodinek podle oblečení.
Cena: 5490 Kč