20. srpna 2018
Ženy na celém světě mají jedno společné: chtějí se líbit. Inspirujte se jimi!

1. Nádherné vlasy jako Indka

U indických žen jsou dokonalé vlasy největší známkou krásy. Proto o ně každá náležitě pečuje. Pokud projíždíte tamními městy, všude narazíte na billboardy s reklamami na vlasové přípravky – nejoblíbenější  a nejpoužívanější jsou vlasové oleje. Indky je vtírají do vlasů od pokožky hlavy až po konečky a klidně je nechají působit celý den. Většinou se jedná o kokosový olej, někdy je i s výtažky z indických bylin. Je nám jasné, že s mastnou hlavou chodit po městě nemůžete, ale udělejte si takový zábal třeba hodinu před mytím. Uvidíte, jak pak budou vlasy vyživené a lesklé.

2. Vonět jako Italka

Když potkáte Italku, vždy krásně voní. Nekupují si nikdy levné vůně, protože vědí, že jsou to vyhozené peníze, a příliš je nestřídají. Když si najdou tu svoji, jsou jí věrné a neváhají do ní investovat i pěkný balík peněz. Vědí totiž, že kvalitní vůně je jako neviditelný podpis. Každý vás pak podle ní pozná.

3. Šarm jako Francouzka

Francouzky to s líčením nepřehánějí. Hodně dbají na opečovanou, krásnou a zdravou pleť. Pak jen použijí červenou rtěnku – nosí ji i přes den. Vědí totiž, že když ostatní líčení zůstane nenápadné, budou vypadat decentně. Na večer pouze přidají černou tekutou linku nad linii horních řas, černou řasenku a je hotovo – vypadají nádherně a velmi žensky.