11. listopadu 2016
Není jednoduché udržet krok s tempem, jakým značky uvádějí na trh nové výrobky. Hromady přípravků v regálech parfumerií tomu také nepřidají. Zorientujte se už jednou provždy v možnostech péče a vyberte si tu pravou pro vás!

Krém – nutnost pro každý věk

Jestli máte pocit, že prožitek z nanášení jakéhokoli krému je stejný, čtěte dál. V nabídce denních i nočních krémů najdete spousty rozdílů, které mohou určit, jaký bude nejpříjemnější právě pro vás. Ve dvaceti vám většinou bude stačit lehký krém s SPF. Po třicítce si budete užívat hutnější texturu a po 40. roku volte bohaté krémy s obsahem omega-3 mastných kyselin, peptidů a retinolů.

Gel –svěžest pro pleť

Lehčí varianta hydratace, když je vám klasická textura hutných krémů příliš mastná? Gely! Mají lehčí, nemastnou strukturu, která se rychleji vstřebává, na pleti nelepí, netvoří na ní nehezkou, drolivou vrstvu a v noci neumastí polštář. Nemusíte se ale obávat, že by na úkor lehkosti gely přišly o svou účinnost. Gely také využijete při odličování pleti, ocení je předevšímsuchá pleť, kterou klasické odličovací přípravky napínají.

Olej – zlatavý zázrak… na všechno!

Spousta z nás si ještě na oleje nezvykla a do své kosmetické rutiny se je zdráhá zařadit. Přitom oleje dokážou bojovat se širokým spektrem problémů, a to od neduhů vlasů, pleti, pokožky těla či nehtů. Možná si myslíte, že pokud máte mastnější pleť či vlasy, používání olejů by jejich kondici ještě zhoršilo. Opak je ale pravdou a vzácné oleje jako například arganový, kokosový nebo jojobový budete potkávat ve stále více přípravcích. Olejové odličovací přípravky dokonale přilnou k pleti, vyčistí póry a pleť důkladně zhydratují. Sprchové oleje zase zahalí pokožku do neuvěřitelně sametového hávu