27. října 2016
Kosmetická společnost Dermacol představuje inovativní novinku SELFIE MAKE-UP pro vyhlazenou a zmatněnou pleť v jednom kroku.        

Seznamte se s TOP produktem, který ušetří místo ve vaší kosmetické taštičce, je praktickým pomocníkem při cestování, a vy si jej doslova zamilujete. S láskou ke kráse měníme svět již 50 let!

Selfie make-up je inovativní make-up 2v1, jehož součástí je podkladová báze a make-up pro extra rychlé nalíčení.

  • V jediném výrobku jsou tak propojeny hned dvě hlavní složky.
  • První složka obsahuje podkladovou bázi, která vyhlazuje a minimalizuje jemné linky, vyplňuje póry a zlepšuje vzhled a odolnost make-upu.
  • Druhou složkou je make-up pro barevné sjednocení a přirozené zmatnění pleti
  • Vaše pleť bude v jednom kroku dokonale vyhlazená a zmatněná!
  • Selfie Make-up je určen pro všechny typy pleti a je dermatologicky testován.
  • Make-up je k dostání v praktickém obalu. Grafika je přizpůsobena jednotlivým odstínům a ulehčí tak rozhodování, který z odstínů použít např. v různých ročních obdobích. 

SOUTĚŽ #dermacolselfiemakeup

Až do 5. 11. 2016 je možné zapojit se do Dermacol soutěže a vyhrát vstupenky na koncert Justina Biebra, který se uskuteční 12. 11. 2016 O2 aréně v Praze.

Pravidla soutěže jsou následující:

Vyfoťte se a na svůj INSTAGRAM nahrajte svou selfie fotografii, kde budete nalíčená SELFIE MAKE-UPEM a označte ji hashtagem #dermacolselfiemakeup.Pokud nemáte Instagram, nevadí! Svou SELFIE můžete nahrát do komentářů pod soutěžní příspěvky na profil Dermacol CZ & SK na Facebooku.

Tři výherce nejzajímavějších příspěvků vyberou kosmetické youtuberky Petra LovelyHair, Týna Třešničková z Tiny’s cherry flavor a Míša ze Stylewithme.

1. místo – 2 VIP vstupenky na koncert
2. a 3. místo – 2 vstupenky na koncert


Soutěž končí 5. 11. 2016. Vyhlášení vítězů proběhne 7. 11. 2016. 

Více na www.dermacol.cz