25. října 2016
Pruhované tričko, messy účes s ofinou, černá káva, ať už si nefalšovanou Pařížanku představíte v jakémkoliv outfitu a s jakýmkoliv nápojem v ruce, jedno je jisté – její rty bude vždy zdobit rudá rtěnka. 

Klasicky červená, smělá, a přesto s nádechem bezstarostnosti.

A pokud zvolíte nejen rudou rtěnku, ale rovnou rudou rtěnku od značky, která je ztělesněním francouzské ležérní elegance, stane se z vás chic dáma hned po vykreslení vašich rtů. Řeč je samozřejmě o značce Yves Saint Laurent, konkrétně o nové, odvážné kolekci dekorativní kosmetiky Scandal by YSL.

O tom, že ženskost a pařížský šarm jsou silně zakořeněny v DNA této značky, vás zajisté utvrdí make-up tutorial, který výlučně s produkty YSL vykouzlila blogerka Alex z Tale of Miss A

„Pro mě je značka Yves Saint Laurent zosobněním ženskosti, drzosti, ale zároveň prudké elegance. Zkrátka všeho, co v sobě mají Pařížanky,“ svěřuje se Alex.

„A když se vám do rukou dostane kolekce Scandal od Yves Saint Laurent, nechcete dělat nic jiného než překvapovat samy sebe a zkoušet všechny možné barevné kombinace. YSL je totiž moje srdcovka. A červené rty už zřejmě taky! A tak jsem sáhla po nesmrtelné klasice, rtěnce Rouge pur Couture – Satin Radiance Lipstick v ikonickém odstínu 01 Le Rouge. Pravá červená, s vyrytým monogramem, která ve vás probudí ženskost, ať chcete, či ne. Pokud byste měly mít jen jednu červenou rtěnku, tohle je ona…“

O produkty luxusní dekorativní kosmetiky Yves Saint Laurent můžete soutěžit na ysl.jenprozeny.cz