17. října 2016
Co nikdy nechybí v kosmetické taštičce blogerky Nicole ze Stylish White Rabbit? 

Čtěte, inspirujte se, zapamatujte si… a možná už nebudete zapomínat oblíbený šampon a gumičky do vlasů…

Nicole je vášnivou cestovatelkou a díky svým častým výletům vypilovala praktickou „sbírku“ nezbytností, které ji doprovázejí na všech jejích cestách. Mezi ně se řadí oblíbený parfém v minibalení, balzám na rty i éterický olej.

A pokud jde o péči o vlasy a jejich styling, nedá Nicole dopustit na značku L’Oréal Professionnel. V jejím batůžku najdete:

Morning After Dust od L’Oréal Professionnel je produkt, který vás podrží ráno před zrcadlem, máte-li bad hair day. A vím, o čem mluvím, na cestách je snad každý takový. Suchý šampon i něco, s čím vytvoříte objem zároveň!“

Travel Size balení od L’Oréal Professionnel. Mám jich několik, z nich nedám dopustit na Crêpage de Chignon, sem tam si vzpomenu použít Volume Lift, a když mám náladu, dělám vlny s Beach Waves. A nevím, jsou-li už miniaturky Pro Fiberu, který teď používám, zatím ale vozím na cesty Vitamino Color šampon a masku na vlasy. Vše malé/velké tak akorát na cesty!“

Celý článek si přečtěte zde

A jaké jsou vaše beauty cestovatelské tipy?

Pozor, SOUTĚŽ!

Zapojte se do soutěže s L’Oréal Professionnel na thelook.jenprozeny.cz a vyhrajte produkty, které vás budou doprovázet na vašich cestách!