1. listopadu 2016
Naše čtenářky testovaly multikorekční krém Visionnaire Advanced Multi-Correcting Cream od Lancôme. Jaký je jejich verdikt?

Krém Visionnaire Advanced Multi-Correcting Cream je produkt s efektem multidimenzionální korekce. Jeho originální textura spojuje nespojitelné aspekty: hutnou silnou texturu, která se po aplikaci ztenčí a osvěží pleť, což vede k pocitu „druhé kůže“. Už po první aplikaci je pokožka svěžejší a vzbuzuje příjemnější pocity. Za tři dny je pevnější a zářivější a po čtyřech týdnech pravidelné aplikace dochází k výrazné regeneraci a viditelnému osvěžení pleti.

Redakce jenprozeny.cz rozeslala 50 balíčků s miniaturami multikorekčního krému Visionnaire k testování. Jaké jsou ohlasy žen, které krém vyzkoušely, a co dalšího na sebe prozradily?

Téměř všechny ženy se shodly na prohlášení, že krém řeší výše zmíněné problémy, a rovněž se shodly na tom, že jim textura krému Visionnaire velmi vyhovuje. Stejně jako vůně produktu, která sbírala pouze samá kladná hodnocení. V péči o pleť u těchto žen vedou čisticí přípravky (88 %), dále denní krém (88 %) a noční krém (84 %).

K samotnému krému vybrané ženy uvedly:

„Hned jsem se zamilovala. Pleť jsem po něm měla svěží, pružnou a rozzářenou.“

„Příjemná konzistence, vůně a hlavně super výsledky po prvním použití!“

„Na pleti je velmi příjemný, rychle se vstřebává a nezanechává mastný film. Má velmi příjemnou vůni a pleť krásně vyhladí.“