11. října 2016
Jaké jsou nejoblíbenější oční stíny mezi blogerkami, make-up artisty… i všemi ženami, které dávají přednost decentním zemitým barvám? Hádáte správně, je to paletka Naked populární značky Urban Decay.

Všechny milovnice těchto stínů se nyní mohou radovat! Urban Decay přichází s novou verzí ikonického produktu, jehož název zní Naked Ultimate Basics. V nové elegantní kazetě najdete 12 matných neutrálních odstínů, a to jak ve studených, tak hřejivých barvách. Nechybí ani jeden polomatný stín, který můžete použít jako rozjasňovač. S touto sadou hravě vytvoříte trendy konturovaný matný look, jemuž na závěr můžete dodat šťávu i kapkou tlumeného lesku.

Také jste se na první pohled zamilovala? Tak si rozhodně nenechte ujít speciální akci v parfumerii Sephora Palladium! Během tohoto exkluzivního eventu se vám budou věnovat profesionální make-up artistky a poradí vám s výběrem podzimního líčení.

Od 17:00 do 20:00 se můžete těšit i na mezinárodní make-up artistku značky Urban Decay Jillian Ward, která představí aktuální nejžhavější trendy.

Během tohoto dne získáte navíc jako dárek k nákupu tužku na oči 24/7 Glide-on Eye Pencil!

Konání akce:

12. 10. 10:30–21:00 SEPHORA Palladium