10. října 2016
Stejně jako oblečení, boty a doplňky podléhá manikúra módním trendům. Víme, co je letos IN.

Před tím než začnete nanášet barevné vrstvy, měli bychom zmínit tvar nehtů. Letošní podzim pilujte oválné a mandlové.

1. Tmavé barvy

Stejně jako u rtěnek je trend u podzimních laků směrem k tmavým tónům. Pořiďte si černý, tmavě šedý, temně fialový, tmavě zelený a tmavě hnědý. Skvělé jsou gel laky, které vydrží až několik týdnů. K vytvrzení gel laku budete potřebovat UV lampu.

2. Stříbrné a metalické laky na nehty

Krátké nehty se stříbrným nebo metalickým lakem na nehty jsou dalším trendem. Stříbrné drápky mají punc bohatství a luxusu.

3. Krystaly Swarovski a zdobení

Tzv. nail art zvládnete hravě doma. Můžete si vybírat krystaly Swarovski, třpytky, zdobící fólie, šablony nebo samolepky. Vaše nehty budou vždy originální

4. Obrácená Francie

Dalším módním hitem je tzv. obrácená francouzská manikúra. Celá délka nehtu je v tmavé barvě a jen konec necháte přírodní, bílý nebo stříbrný.

5. Nude

Jestli vás výrazné tmavé barvy nebo nail art nelákají, zkuste nude odstíny, které jsou na výsluní již delší dobu a letošní podzim je opět vyzdvihuje.

6. UV gel na nehty

Pokud milujete netradiční nehty, vyzkoušejte barevné UV gely na nehty, osforující nebo termo UV gely, které vykouzlí nehty, jaké jen tak někdo nemá. Stejně jako u gel laků budete potřebovat UV  nebo LED lampu na vytvrzení nehtů.