3. října 2016
Dnešní ženy spojuje jeden výrazný jev – mají úspěšné kariéry, plně rozhodují o svém soukromí, srší sebevědomím a neustále posouvají hranice toho, čeho ještě můžou v životě dosáhnout. Poznala jste se v tomhle popisu?

Pak jistě víte, že od vás okolí zároveň očekává, že při tom všem budete vypadat skvěle. Jenže jak zařídit, abyste zůstala i s postupem času stále mladistvě rozzářená a nemusela se stresovat prvními vráskami? Přesně na tuhle otázku se snaží odpovědět značka Lancôme svou řadou Visionnaire, která se právě rozrůstá o další novinky.

Visionnaire Advanced Multi-Correcting Cream: luxusní omlazení

Doslova hýčkat vaši pleť dokáže Visionnaire multikorekční krém, jehož na první dotek hedvábná textura dodává pleti pocit svěžesti a intenzivní hydratace.

Visionnaire Yeux: viditelná korekce

Pokožka kolem očí je mimořádně křehká a tenká. Probdělá noc nebo dlouhé hodiny před počítačem se tak okamžitě projeví. S pomocí očního krému Visionnaire Yeux docílíte zklidnění očního okolí i postupného omlazeni pleti.

Jaké jsou ohlasy žen, které měly příležitost nový multikoreční krém Visionnaire vyzkoušet?

ROMANA ELLA PLAČEK, FOTOGRAFKA
„Jako fotografka často hledám ten správný záběr. Visionnaire naprosto naplnil moji představu o kvalitním krému, který dokáže pleť viditelně sjednotit a hydratovat. Účinky jsou znatelné již po několika dnech. Mohu ho opravdu jen doporučit.“

LUCIE PODLUCKÁ, MANAŽERKA A LEKTORKA JÓGY
„Denní krém Visionnaire má jemnou konzistenci, která se velmi příjemně roztírá, a krém se obratem vsákne do pleti. Mám mastnější pleť a díky Visionnaire vidím změny k lepšímu. Pleť je více hydratovaná, zářivější.“