2. října 2016
Jak si zastřihnete intimní trávníček, aniž byste výkřiky děsila sousedy za zdí?

1. Krok

Oblast intimních partií důkladně očistěte, abyste vyzmizíkovala bakterie, které by se mohly vymstít zanícenými pupínky a podrážděním.
● Položte na zem zrcadlo či ho opřete o zeď, budete mít při práci lepší výhled.

2. Krok

Z papíru vystřihněte tvar účesu, který chcete vydepilovat (šipku, trojúhelník či srdíčko), přiložte do rozkroku a obkreslete tužkou na oči. Napněte kůži a strojkem sestřihněte chloupky vně černé linky zhruba na délku zrnka rýže. Čím je chloupek kratší, tím vytrhávání méně bolí.

3. Krok

Zastřiženou oblast potřete hřebíčkovým olejem, který má antiseptické účinky a tiší bolest. Čistou esenci zřeďte rostlinným olejem – deset až dvacet pět kapek na velkého panáka oleje.
● Teď si připravte vosk. Otevřenou nádobku vložte do mikrovlnné trouby a zahřívejte deset vteřin, pak promíchejte a opakujte, dokud se vosk netáhne jako rozteklý karamel.

● Pokrčte nohu a vytočte ven, aby se kůže napnula. Namažte tenkou vrstvu vosku na zastřiženou oblast a na vnitřní strany stehen, a to po směru růstu chloupků. Jelikož je tato oblast  citlivá, depilujte po malých částech. Na rozetřený vosk přiložte látkový proužek a třením promněte. Jednou rukou napněte kůži a druhou rychle odtrhněte proužek proti srsti, pohyb by měl kopírovat povrch pokožky.