18. října 2016
L’Oréal Paris přichází s vůbec první řadou péče o vlasy, která obsahuje unikátní kombinaci tří jemných jílů. Díky jejich blahodárným účinkům zůstanou vaše vlasy neobyčejně svěží po dobu 72 hodin.

Přípravky z řady ELSEVE EXTRAORDINARY CLAY jsou ideálním řešením pro vlasy se sklonem k rychlému maštění.

Objevte očišťující účinky blahodárných jílů ve třech jednoduchých krocích rituálu Extraordinary Clay a dopřejte svým vlasům dlouhotrvající pocit čistoty a lehkosti!  Vlasy jsou po každém umytí čisté a svěží už od kořínků, do hloubky revitalizované a s hydratovanými konečky.

Užijte si očišťující rituál s novou řadou od Elseve Extraordinary Clay. Součástí řady ELSEVE EXTRAORDINARY CLAY je očišťující maska, šampon, ultra jemný kondicionér a suchý šampon ve spreji pro okamžitý pocit svěžesti.

Svůj rituál Extraordinary Clay zahajte nanesením očišťující masky. Masku aplikujte přímo na pokožku hlavy, lehce vmasírujte a nechte působit 5-10 minut. Během této doby zvládne díky inovativnímu složení absorbovat 100 % nadbytečné mastnoty a nečistot. Maska očišťuje pokožku hlavy a zanechává vlasy viditelně hebké.

Ve druhém kroku rituálu použijte šampon Extraordinary Clay, který během každého umytí důkladně čistí pokožku hlavy a vlasům dodává neuvěřitelnou svěžest trvající po dobu tří dnů. Navíc neobsahuje žádné silikony a vlasy jsou po něm lehké a hydratované.

Účinky šamponu a masky ještě více podpoří použití kondicionéru Extraordinary Clay. Tato ultra jemná a vyživující emulze obalí vlasové vlákno, aniž by ho zatěžovala. Vlasy tak nepůsobí zplihle, ale naopak jsou vyživené od kořínků po konečky a vy si můžete užít jejich sametovou hebkost.

Okamžitá svěžest po ruce

Nestíháte ráno před cestou do práce nebo třeba po hodině jógy upravit své vlasy tak, jak by si zasloužily? I pro tyto chvíle má řada ELSEVE EXTRAORDINARY CLAY chytré řešení – suchý šampon ve spreji pro okamžitý pocit svěžesti! Stačí dobře protřepat a nanést ke kořínkům ze vzdálenosti 15 cm. Během dvou minut jsou vaše vlasy očištěné a získají ztracený objem a svěžest, která trvá.

Chcete ELSEVE EXTRAORDINARY CLAY vyzkoušet? Přihlaste se do testování – přihláška do testování