3. října 2016
Dosud jste se na přípravky, které slibují mladší vzhled pleti, dívala s nedůvěrou? Možná ještě názor změníte.

Redakce časopisu Žena a život ve spolupráci s L´Oréal Paris spustila projekt, ve kterém dvě čtenářky otestovaly účinky omlazující péče Revitalift Laser X3. A výsledky?

Pavla (42 let) a Monika (48) patřily k ženám, které si „vystačí“ se svými oblíbenými krémy, touží po krásnější pleti, přesto žádnou anti-age kosmetiku nepoužívaly. Důvod? Jednoduše nevěřily, že by jim speciální přípravky mohly tvář skutečně omladit. Do našeho projektu se ale i tak zapojily!

Jak vše probíhalo

Nejprve obě navštívily plzeňskou kliniku estetické medicíny Medical Beauty, kde podstoupily diagnózu pleti. MUDr. Gabriela Horová, MBA, lékařka a vedoucí zařízení, oběma následně doporučila omlazující péči Revitalift Laser X3. Tu měly po dobu 4 týdnů pravidelně používat.

Jak byly nakonec s denním krémem a sérem z řady Revitalift Laser X3 od L´Oréal Paris spokojené? Čtěte jejich hodnocení!

Monika:

„Oblíbila jsem si krém i sérum. Po měsíci používání mám pleť lepší. Cítím, že je pevnější, vrásky působí jemněji. Jsem naprosto spokojená, můžu říct, že výsledky jsou skutečně viditelné. Rozhodla jsem se, že u používání řady Revitalift Laser X3 zůstanu, a určitě nebudu zapomínat ani na pravidelné používání očního krému!“


Pavla:

„Jsem moc ráda, že jsem měla možnost otestovat řadu Revitalift Laser X3 doslova na vlastní kůži. A jak jsem byla spokojená? Ocenila jsem, že sérum i krém mají lehkou texturu a dobře se vstřebávají. Pleť je na dotek jemnější, vypadá svěží a odpočatá. A jemné vrásky díky pravidelnému používání skutečně nejsou vidět! Můžu jen doporučit!“

A co ukázalo klinické vyšetření?

Doktorka Gabriela Horová po 4 týdnech od začátku používání přípravků pečlivě přeměřila stav pleti a porovnala aktuální hodnoty s původními. Právě jejich porovnání ukázalo, že krémy pomohly vrásky redukovat. Na obou ženách se tak potvrdila účinnost péče Revitalift Laser X3!

Verdikt: Poctivé nanášení krému a séra se oběma ženám vyplatilo. Společně se správnou péčí o pleť, jejím důkladným čištěním, používáním peelingu, pleťových masek a dodržováním zdravé životosprávy mohou dosáhnout ještě dalšího zlepšení.

Vyzkoušejte i vy výrobky z řady Revitalift Laser X3 a přesvědčte se, že i vaše pleť může vypadat mladší!