8. září 2016
V dnešní době existují desítky závislostí, o kterých téměř nevíme. Jedna z nejběžnějších závislostí je ta na líčení. 

Sběratelka

Váš kosmetický kufřík praská ve švech a polička v koupelně se prohýbá pod tíhou desítek produktů. Najdete mezi nimi i ty, které jsou koupila před x lety? V tom případě patříte mezi závislačky. Staré produkty pleti moc dobrou službu neudělají. Vzdejte se prastarých kousků.

Shoppaholička

Pokud nedokážete odejít z obchodu, aniž byste měla košík plný kosmetiky, je s vámi něco v nepořádku.  Zkuste si najít jiný způsob, jak si udělat radost. A nemyslíme tím, že máte vyrazit nakupovat oblečení nebo boty 😀

X variant

Kolik máte rtěnek, řasenek, krémů nebo laků na nehty? Některé se odstínem ani neliší! I když vám to tak možná nepřijde, ale určitě není nutné mít 20 odstínů pudrů nebo očních stínů. Stejně je ani nedokážete využít. Opět vyhoďte staré kousky a nechte si jen ty, které opravdu používáte.

Bez make-upu ani se smetím

Každá žena je krásní, a to i tehdy, když na sobě nemá vrstvu líčidel. Vyberte si den v týdnu, kdy se nebudete líčit, aby si vaše pleť mohla odpočinout. Třeba do bazénu nebo fitka určitě vrstvu make-upu nepotřebujete.

Vrstvení

Make-up má sloužit k podtržení vaší krásy, ne ji zcela překrýt. Vrstvy líčidel rozhodně nevypadají sexy a než je na obličej nanesete, trvá to věčnost. Odličování opět zabere hodně času. Zkuste si dát časový limit (krátký), do kterého se zvládnete přirozeně nalíčit a vyrazit.