29. června 2016
Oblíbený kadeřník Honza Kořínek oslavil narozeniny svého salonu pomocí druhým a také úžasnou přehlídkou svatebních účesů.

Na zahradní party přímo v kadeřnictví byly nejen známé tváře, ale také věrné zákaznice, které přišly společně s Honzou Kořínkem a jeho tým připít na další skvělé roky, ale také na nové projekty, které kadeřníky představil.

KDYŽ RUCE PRACUJÍ SRDCEM

Honza Kořínek představil u příležitosti oslavy třetích narozeniny svůj charitativní projekt. „Náš projekt má za cíl podpořit neziskové organizace, které jsou spojené s VIP osobnostmi, jež se staly tvářemi našich vlasových kolekcí. Rádi bychom tak naší prací, umem a investicí pomohli dobré věci,“ vysvětluje kadeřník. A to se také povedlo, celkem se vybralo téměř 250 000 Kč.

Herečka Marie Doležalová vybrala projekt Pomozte dětem, díky Rádiu KISS se tato organizace můžete těšit na 80 000 Kč na rozhlasovou kampaň.

Moderátorka Lejla Abbasová převzala šek od Europe Easy Energy na 30 000 Kč, peníze poputují do její organizace Asante Kenya.

Herečka Henrieta Hornáčková převzala šek na 50 000 Kč od společnosti ORIFLAME a peníze poputují do SOS dětských vesniček.

Herečka Jana Stryková si na podporu vybrala konkrétní útulek ze Severních Čech a částkou 20 000 Kč ji podpořila společnost Spokojený pes.

Sám Honza Kořínek podpořil dva projekty – herečka Veronika Khek Kubařová chtěla přispět speciální škole v Rakovníku – tam putovalo 15 000 Kč a modelka Veronika Kašáková pro svůj nově vzniklý Nadační fond Veroniky Kašákové převzala z rukou Honzy Kořínka šek na 50.000,-. „Jsem moc rád, že díky našim kontaktům jsme Veronice mohli předat takovou částku. Nutno ale říci, že jsou to peníze od jedné z našich věrných klientek. Jsem moc rád, že se starám o lidi, kteří mají srdce na pravém místě,“ uzavírá Honza Kořínek.

WEDDING AGENCY HONZA KOŘÍNEK

Kadeřník Honza Kořínek rozšiřuje portfolio svých služeb a ke třetímu výročí od otevření svého kadeřnictví naděli klientům velký dárek. Začala totiž fungovat jeho vlastní svatební agentura Wedding agency Honza Kořínek. „Poskytování kompletního servisu pro všechny nevěsty je přirozený vývoj toho, co děláme. Chceme ženám, které využívají našich kadeřnických služeb nabídnout možnost uspořádání jejích svatby na míru,“ říká kadeřník Honza Kořínek. Jeho tým by tam měl fungovat jako klasická agentura, které zařídí pro nevěsty od A až po Z. Více informací najdete na www.honzakorinek.cz