20. června 2016
Ještě není pozdě zapracovat na svém pozadí, abyste ho na dovolené hrdě vystavila v plavkách. Stačí vám k tomu 30 dní a jeden jediný cvik.

Geniálním cvikem, který posílí nohy, záda a ze všeho nejvíce zadek, je dřep. Samozřejmě správně provedený. Postavte se do mírného stoje rozkročného, chodidla jsou rovnoběžná a míří rovně dopředu. Přeneste váhu na paty a pomalu pokrčujte nohy v kolenou, přičemž zadek míří dozadu, jako byste si chtěla sednout na židli. Když se stehna dostanou do pozice vodorovné se zemí, vraťte se zpět do stoje. Máte-li zcela v pořádku kolena, klidně dřepujte až k zemi, důležité je ohlídat si záda, abyste se nepředkláněla, a paty, aby se nezvedaly ze země.

Za měsíc ve formě

Třicetidenní výzva začíná 50 dřepy. Můžete je udělat najednou i rozdělené do několika sérií, záleží na vás. Druhý den navýšíte počet na 55, třetí den na 60, čtvrtý den bude odpočinkový. Tento cyklus zopakujete celkem 7x, v každý dřepovací den přidáte pět dřepů navíc. Po sedmém odpočinkovém dni vám zbývají už jen dva dny, 30. den byste měla končit s počtem 250 dřepů. Připadá vám to šílené? Při postupném navyšování to zvládnete. Prvních pár dní možná budete trpět a odpočinkové dny si opravdu užijete, na konci vás ale čeká sladká odměna v podobě krásně pozvednutých a pevných hýždí.