20. června 2016
Problémy spojené se vznikem strií, řeší až devadesát procent žen. Nemalé procento postižených jsou muži, děti v pubertě či lidé s nadváhou. Nejvíce tato kosmetická vada potrápí nastávající maminky.

Jak vznikají strie

Tyto drobné pajizévky vznikají popraskáním elastických vláken pod povrchem kůže. Nejvíce zasažená místa jsou v oblasti břicha, boků, stehen a také prsou. Jedinou účinnou prevencí je důkladné a pravidelné promazávání pokožky.

Co vybrat, když se strie ještě neprojevily

Vsaďte na jistotu, která se skvěle osvědčila mnoha ženám – Elasti-Q® Original, který obsahuje unikátní kombinaci účinných látek, jako je kyselina hyaluronová, D-panthenol, elastin, vitamin E, a nyní je navíc obohacen o účinné látky pupečník a kozinec. Krém je lehké konzistence, snadno se vstřebává, jemně voní a nezanechává pocit mastnoty. Navíc při aplikaci v období po porodu usnadňuje rychlejší návrat k pevnému a plochému bříšku.

Po čem sáhnout, když už pajizévky zaútočily

V případě, že vedete válku se striemi, které se již objevily, vyzkoušejte tělový krém Elasti-Q® Exclusive. Krém je určen hlavně pro těhotné a kojící ženy, ale doporučuje se používat i po porodu, kdy napomáhá minimalizovat strie již vzniklé. Jeho složení je obohaceno o účinné látky pupečník a kozinec. Obsahuje o 300 % více elastinu, o 60 % více kyseliny hyaluronové a o 25 % více kozince než Elasti-Q® Original, a proto kůži nejen chrání, ale napomáhá také k její hydrataci a pružnosti. Pupečník regeneruje, zklidňuje a vyhlazuje kůži, kozinec zase zvyšuje pevnost pokožky. Vzniklé strie je velmi složité odstranit z povrchu kůže, ale můžeme velice výrazně zlepšit jejich vzhled tak, aby nebyly vidět.

Olej je to pravé pro vaši namáhanou pokožku

Příjemnou úlevu vaší pokožce zaručí Elasti-Q® Exclusive tělový olej. V jeho složení naleznete kombinaci několika unikátních přírodních složek, mezi nimi 5 účinných olejů (olej ze semene granátového jablka, pupalky dvouleté, světlice barvířské, vinné révy a olivový olej). Elasti-Q® Exclusive tělový olej napomáhá nejen chránit kůži před striemi, ale také pokožku hydratuje, vyživuje a eliminuje její nepříjemné svědění. Zároveň přípravek neobsahuje parafin, barviva ani konzervační látky.