17. června 2016
Po letech vztahu se občas objeví troška nudy, pokud nepatříte k těm, kteří se vzdávají a jste ochotná na vztahu pracovat, máme pro vás pár tipů.

Láska

Láska nesmí chybět v žádném partnerském soužití. O čem by to jinak bylo? Pokud se nemáte rádi, nepomůže vztahu nic. Nebojte se svému drahému vyznat své city, připravte pro něj občas romantické překvapení, pište mu zamilované zprávy, nechte mu milostný vzkaz na polštáři… Jednoduše se za své city nestyďte a dejte je najevo. Nebojte se, on se také chytí a vyzná své city.

Sex

Nejen emocionální, ale fyzické naplnění vztahu je v partnerství důležité. Sex je kořením vztahu a není důvod se mu vyhýbat. Když vám sex chybí, začnete se od sebe s partnerem vzdalovat, a to není dobré znamení. Nevymlouvejte se proto a dovádějte v peřinách co nejčastěji.

Komunikace

A je to třetí základní kámen dobrého vztahu – komunikace. Milujete se, spíte spolu a ještě spolu musíte mluvit. Problémy řešit a netutlat je pod pokličkou. Když o nich nemluvíte, vytváříte napětí a nafukují se do obřích rozměrů. Rozumnější volbou je se jim postavit a říct i to, co je nepříjemné.

Důvěra

Podezírání, pátrání, šacování… to rozhodně není znak zdravého vztahu. Vy i váš partner byste si měli oboustranně důvěřovat. Pokud ho příliš kontrolujete nebo on vás, začne vás to brzy štvát a budete chtít utéct. Trocha žárlivosti nikdy neškodí, ale nic se nesmí přehánět.