5. června 2016
Z jedniček trojky během polední pauzy, modelace, bronzery i top péče. 

O augmentaci, chirurgickém zvětšení prsou, už toho bylo napsáno mnoho od nových možností až po psychologické aspekty. Ale víte, že nový hit zvětšení poprsí se dost podobá šatům, kočáru i loveckému oblečku z pohádky o Popelce? S vaším poprsím se stane za pár minut zázrak, který ovšem trvá jen čtyřiadvacet hodin! Newyorčanky z něj šílí.

Během dvaceti minut můžete z ordinace doktora Roweho odejít s pěknými trojkami, ba i čtyřkami, místo jedniček. Je to vlastně dost jednoduché: Na bradavky nanese lékař anestetikum a jehlou vpraví do obou prsů mírně slaný fyziologický roztok. Ňadra napouští jehlou a stříkačkou jako balonky tak dlouho, dokud není jejich majitelka spokojená s velikostí.

Fyziologický roztok se následně začne pomalu vstřebávat, takže celá ta paráda vydrží kolem čtyřiadvaceti hodin, těm s pomalejším vstřebáváním možná o trošku déle. Rowe tvrdí, že je celá akce naprosto bezpečná – fyziologický roztok není pro tělo nijak škodlivý.

„Je to skvělé i pro ženy, které váhají, jestli jít do silikonových implantátů, nebo ne – díky této metodě si to mohou vyzkoušet nanečisto. Z vlastní několikaleté praxe mohu konstatovat, že tři čtvrtiny žen, které si u mě jednodenní zvětšení zkusily, si novou velikost prsou oblíbily a rozhodly se pak pro klasickou augmentaci. Zbylá třetina si tento nestálý luxus dopřeje čas od času – například když chtějí zvětšit poprsí na svatbu, party, nebo víkend na pláži, modelky na focení,“ říká doktor Rowe.

„A jestli se může kůže na prsou vytahat? Pokud tento zákrok neopakujete po dlouhou dobu denně, pak takové nebezpečí nehrozí.“ Ty, které jednodenní zvětšení prsou podstoupily, se většinou shodly, že to je podobný pocit, jako když si necháte udělat hyaluronovou výplň. Opatrnější lékaři varují, že tento zákrok není pro všechny – pokud jsou například prsa malá a povislá, není tato metoda vůbec vhodná, s čímž souhlasí i Rowe. Takže: Kdy se tato metoda objeví u nás?­­