13. května 2016
Právě do New Yorku se vydala blogerka Annette s krásným FLAVE účesem, který ji vytvořil Michal Zelenka, ambasador L’Oréal Professionnel. A co New York znamená pro sympatickou českou blogerku? 

Inspirujte se jejími tipy a triky na cestování. New York už na vás čeká!

Annette z blogu theannettevogue.blogspot.cz přiznala, že při vyřčení názvu tohoto města si vybaví především její nejoblíbenější seriál Sex ve městě. Do New Yorku by rozhodně vyrazila v outfitu složeného z černých, bílý a šedých kousků, které jsou dle jejího názoru nadčasové a udělají dobrý dojem. Do svého cestovního kufru by přibalila další základní kousky, mezi něž patří pohodlná obuv vhodná pro toulky městem, nebo sluneční brýle pro maximální požitek z prosluněného dne. A jaký by zvolila vlasový styling?

,,Který účes do víru velkoměsta zvolit? Já v tom vidím skvělou italskou bloggerko Chiaru Ferragni. Její nedbalé rebelské vlny se dají skvěle vytvořit pomocí super produktů od L´Oréal Professionnel, především s řadou Hollywood Waves!”

Najděte nejbližší Salon Expert ve vašem okolí pomocí aplikace Salon lokátoru a využijte služeb profesionálních kadeřníků L’Oréal. Sdílejte své fotky po proměně na Instagramu nebo Facebooku s hashtagy #theczechlook a #lorealprofessionnel a vyhrajte dva produkty z řady Wild Stylers, Tecni.Art. Každý měsíc vybereme výherce, který od nás obdrží balíček stylingové řady Wild Styler od L’Oréal Professionnel v hodnotě 5.000 Kč! Více informací o soutěži naleznete na look.jenprozeny.cz. Svůj nejbližší salon naleznete na www.salon-expert.cz/salon.