12. května 2016
Co si nikdy nezapomene vzít fashion blogerka Denisa z blogu Fashion by Dee? Představujeme vám její tři žhavé tipy, které by neměly chybět v žádné cestovní tašce či kufru. Čtěte dál a zjistěte více! 

„Také se už nemůžete dočkat léta – sluníčka, moře, vody, hor, měst, památek? Ať už se chystáte kamkoliv na zasloužený aktivní či pasivní relax, sepsala jsem pro vás několik typů, na co je dobré nezapomenout a zabalit si s sebou! Jedná se o užitečné tipy na věci, bez kterých se já osobně na dovolené neobejdu. Tak jaké to jsou?”

1. Miniaturky kosmetiky

„Na co si brát na pár dní tak obrovská balení všech kosmetických produktů? Pokud jste na tom podobně jako já a taháte s sebou asi 15 různých přípravků na vlasy/tělo pro případy ,,co kdybych to náhodou potřebovala?!", určitě tento tip oceníte. Ve většině drogérií najdete celý stojan s produkty v mini verzích – nejen že jsou praktické, jsou i děsně roztomilé a navíc vám nechají místo v kufru na důležitější věci.”

2. Epilátor

„Také vás nebaví řešit celou dovolenou, jestli máte hladkou pokožku? Mě to také nebavilo. Proto jsem ráda za tohohle skvělého pomocníka – epilátor Braun. Epilace s ním je téměř bezbolestná, rychlá a hlavně – účinná! Perfektní výsledek mi vydrží až 2 týdny. Používám ho například i na podpaží a nemůžu si ho vynachválit. Pro mě rozhodně skvělý pomocník na léto, jelikož co si budeme povídat, oholení žiletkou bezchybné moc dlouho nevydrží. Rozhodně ne 2 týdny a víc!”

3. Knihy a časopisy

„Většinou v průběhu roku knihy vůbec nečtu. Ne že bych úplně neměla čas, ale spíš dávám přednost jiným činnostem. Přesto si na dovolené ráda s nějakou knížkou takhle odpočinu a vždy se do ni zaberu tak, že ji mám za pár dní přečtenou. Také si časopisy nebo knihami zkracuji čas v dopravním prostředku, pokud jste ale jeden z těch lidí, kterým jízda nedělá moc dobře, tak to úplně nedoporučuji. Mně to ale takhle vyhovuje a několika hodinová cesta pak uteče jak nic.”

Pokud byste chtěli znát všechny Denisiny nezbytnosti, stačí navštívit její blog a objevit mnohem více tipů. Navíc je pro vás připravena soutěž na mybraunworld.jenprozeny.cz, kde můžete vyhrát 3 epilárory Braun SilkÉpil SkinSPA a další skvělé ceny.

Více informací o soutěži naleznete na mybraunworld.jenprozeny.cz