Institut de Beaute & Spa Sothys

V Institut Sothys pečujeme o kompletní tělesnou, ale i duševní rovnováhu již 6. rokem. Pomáhá k tomu magická uvolňující atmosféra svíček, relaxační hudby a smyslné vůně, která klientům pozvolna uvolní všechny smysly.

Naše profesionálně vyškolené kosmetičky firmou Sothys každému klientovi provedou přesnou diagnostiku pleti, osobně poradí, jaké ošetření by pro jeho typ pleti bylo nejlepší. Zároveň také poradí, jak správně pečovat o svou pleť doma.

Kromě péče o pleť, v salónu nabízíme i ucelenou péči o tělo. A to v podobě tělových peelingů, relaxačních masáží a zábalů. Tělové rituály Sothys jsou ódou na relaxaci a krásu celého těla.

Dále klientům nabízíme i péči o nohy a to v podobě luxusní OPI lázeňské pedikúry, doprovázené relaxační koupelí a důkladnou masáží chodidel. Nezapomněli jsme ani na ošetření rukou, také se značkou OPI, kde nabízíme přírodní manikúru pro dokonale a přirozeně vypadající ruce, ale i trvanlivé lakování, tzv gel lak.

Všechny tyto rituály si lze dopřát samostatně, a nebo spojit vše dohromady a dopřát si velmi oblíbený„Den bohyň“.Tento den začíná horkou hydratační koupelí, následuje tělová masáž, kosmetické ošetření, pedikúra, manikúra a končí profesionálním make-upem. K tomu všemu dostane klientka sklenku proseca a lehké občerstvení.

V Institut Sothys pracujeme výhradně s luxusní francouzskou kosmetikou Sothys, která je doporučovaná profesionály v institutech a Spa po celém světě. Složení výrobků Sothys je výsledkem těch nejnovějších pokroků a výzkumů v kosmetice. Laboratoře Sothys garantují pohodlí, bezpečí a luxus.

Institut Sothys se nachází na Malé Straně, nedaleko Kampy a klienti nás mohou navštívit denně od po – pá od 9:00 do 21:00 a v sobotu pak od 10:00 do 16:00.

Zastavte se a nechte se chvíli hýčkat!

Více na www.institutdebeaute.cz

Autor: PR
DISKUZE KE ČLÁNKU
DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY Krása & Móda