10. května 2016
Osvojte si pár jednoduchých nočních triků, díky nimž se probudíte zcela sexy!

Ráno vám pravidelně vynese zmačkanou pleť, zapocené tváře, hnízdo na hlavě a čerstvé pupínky? A přitom byste potřebovala přes noc spíš zkrásnět? Potom rozhodně čtěte dál. Zjistíte, jak použít noc, aby pracovala pro vaši krásu. Uvnitř vašeho spícího těla totiž probíhá během spánku nezbytná údržba, při níž se organismus čistí a regeneruje. To se samozřejmě týká i vaší pleti a vlasů, které se v noci vyrovnávají s poškozením.

Proto právě před spaním nastává ten nejlepší čas, abyste se zhýčkala krémy a maskami, které – zatímco vy slastně chrupete – dokážou proniknout mnohem hlouběji a pleti i hřívě tak účinně pomoci s nápravou škod na kráse. Sestavili jsme pro vás seznam několika večerních rituálů, díky kterým už u zítřejší snídaně zastíníte vycházející slunce. Pozor! Tohle není sen!

Přifouknutá pusa přes noc!

Chcete svého drahého po ránu líbat rty pružnějšími než trampolína? Potom vám stačí polštáře těsně před spaním smočit v obyčejné vodě a mokré je přetřít silnější vrstvou mastného balzámu na rty. Balzám v kůži vodu jednoduše uzamkne, takže bude po probuzení pořádně napumpovaná svěžestí.
Tip: Namísto balzámu můžete pusu potřít i olejem z kapsle s vitaminem E.