10. května 2016
Na trhu je nespočet doplňků stravy, jak si vybrat ten správný?

Živinové doplňky pro ženy vyvinuté ženou

Nepřeberné množství doplňků na trhu inspirovalo Zdeňku Kovářovou, aby založila značku a produkty, které na českém trhu nemají obdobu. pravaja.cz jsou „luxusní“ živinové doplňky šité na míru ženám dle věkových kategorií.

Živinové programy:

Magická 20+

Pro dospívající dívky a ženy 20+. Detoxikaci, imunitu a zdravý vzhled vlasů i kůže lze podporovat v jakékoli životní fázi. Čím dřív o sebe začínáme pečovat, tím lehčí se stává péče v pozdějších životních etapách.

Hektická 30+

30 denní živinový program sestavený pro ženy, které musí mnohdy souběžně zvládat rodinné i pracovní povinnosti a potřebují dostatek živin pro celkovou zátěž, efektivní tvorbu energie a podporu hormonální rovnováhy. V neposlední řadě si chtějí udržovat přirozenou krásu.

Báječná 50+

Program sestavený pro ženy, které mají děti většinou odrostlé, ale žijí aktivně a chtějí podporovat svoji vitalitu. Je to náročná etapa z hlediska několika změn, jako třeba zpomalující se metabolismus… Ovšem když má žena dostatek pohybu a živin, může se cítit skvěle v jakémkoliv věku.

nebo si můžete sestavit vlastní balíček

Energie, odolnost, krása

Filosofií Pravá Já je nešetřit a používat nejlépe vstřebatelné suroviny, které jsou baleny do kapslí a nepotřebují umělá pojiva. Nepřidávají konzervanty, barviva, lepek, mléčné složky…

Poradenství

Poradenství je pro PravouJá samozřejmostí a dávají si záležet na tom, aby balíčky byly šité na míru přímo pro vás.