3. května 2016
Také chcete mít krásné ploché břicho? Ale pořád nevíte, jak v této problematické partii zhubnout? Pomozte si jednoduchými dietními triky a změňte své břišní partie za pár dní.

Většina z nás začne první známky zakulacování a důsledky ‚labužírování‘ pozorovat na bříšku! S přibývajícími léty se tučný základ zvětšuje, a pokud nic nepodniknete, hrozí přeměnění v rosol. Proto kujme železo, dokud je žhavé! Zmenšete svůj pupíček, dokud máte dostatek času před plavkovou sezonou! Všechny chceme přece oslnit osazenstvo pláží pohledným plochým bříškem. Zde je šest jídelních triků, které vám s tím pomůžou.

Zkuste tohle:

Okořeňte si život

● Kapsaicin je pálivá látka obsažená v chilli papričkách, která dočasně zvyšuje výkon vašeho metabolismu. Ten pak lépe spaluje a pracuje efektivněji. Začleňte tedy rudé papričky a další pálivé koření do svého jídelníčku.

Organické bomby

● Jezte hodně zeleniny, především vařené, která obsahuje hodně vlákniny, nezapomínejte na popíjení vody. Tato kombinace vás na dlouho zasytí, přitom nepřidá mnoho kalorií. Vyměňte bílé pečivo za celozrnné a sladké tyčinky za sedmdesátiprocentní hořkou čokoládu. Nabízí se mnoho způsobů, jak zůstat plný energie a přitom se štíhlou linií. Stačí jen více přemýšlet nad svým denním jídelníčkem! Co se týče vlákniny, je třeba dodat, že spousta z ní se nachází ve slupkách! Ať už to jsou slupky z ovoce, nebo ze zeleniny. Proto třeba brambory raději dvakrát pořádně vydrhněte kartáčkem, ale neloupejte. Dostatek vlákniny je dokonce i v bílých vláknech na pomeranči nebo mandarince.