21. března 2016
Hurá do boje proti zimním kilům!

Cvičení

Cvičte ráno! Nastartujte den s vlastní sestavou cviků, které střídejte podle toho, co vám vyhovuje. Dřepy, výpady, skákání přes švihadlo, jóga… Skvěle rozhýbete tělo, zlepšíte krevní oběh, protáhnete se a za pár dní uvidíte výsledky. Ráno stačí cca 10 minut cvičení.

Snídaně

Pokud chcete mít hubené břicho, je snídaně neuvěřitelně důležitá. Odborníci se shodují, že ráno je ideální snídaně smoothie nebo třeba vajíčka, která jsou plná proteinů. Ráno potřebujete tělu dodat energii, takže bez snídaně se z domova nevypravujte.

Mléčné výrobky

Mléčné výrobky mají bohužel vlastnost, že vás mohou nadýmat. Stejný efekt mají sycené nápoje. Takže je omezte na minimum. S nafouklým břichem rychle přijdete o motivaci k dalšímu cvičení.

Velikost

Samozřejmě je důležité, co jíte, a také je důležité, kolik toho jíte. Zapomeňte na hlášky babiček, že musíte sníst všechno na talíři. Respektujte signály svého těla. Jezte pomalu, až po 20 minutách dojde vašemu mozku, že je žaludek plný. Když budete jíst pravidelně malé porce, pocit hladu vás nepřepadne.

Kardio

Bez pohybu to prostě nejde. Jídlo udělá hodně, ale bez sportování nebudou výsledky brzy viditelné. Najděte si sport, který vás bude bavit. Ideální je ten, který rozpohybuje váš kardiovaskulární systém.