LIFTACTIV SUPREME - liftingová péče proti vráskám

Celodenního liftingová péče LIFTACTIV SUPREME proti vráskám a ztrátě pevnosti pleti bojuje proti známkám stárnutí. Objevte nyní nové složení LIFTACTIV SERUM 10 SUPREME pro zrychlenou regeneraci pleti den po dni.

Mnoho žen vnímá stárnutí jako dlouhodobý problém, v jehož důsledku vypadá jejich pleť rok co rok starší. Co když to nejsou jen roky, ale i jednotlivé dny, které urychlují projevy stárnutí pleti? Odborníci z laboratoří Vichy se zaměřili na tento biologický fenomén a poprvé stárnutí v průběhu dne klinicky a objektivně změřili. Od rána do večera se vzhled pleti stává mdlý, známky únavy jsou více viditelné, vrásky více zřetelné, pleť ztrácí svoji pevnost. Tyto projevy jsou úplně stejné jako projevy dlouhodobého stárnutí.

Řešení přišlo v podobě exkluzivní péče LIFTACTIV SUPREME, která redukuje rozdíly na pleti v průběhu celého dne a pleť zůstává i na jeho konci stále krásná a svěží. Nepřetržitě působí během dne a bojuje proti viditelným projevům stárnutí od okamžiku jejich vzniku. Pleť je vyhlazenější, známky únavy jsou zmírněny a kontury obličeje neochabují.

Nyní Vichy přichází s inovovaným „sérem mládí“ LIFTACTIV SERUM 10 SUPREME, které urychluje regeneraci pleti den po dni a účinně bojuje proti 10 známkám stárnutí. Složení obohacené o fragmenty kyseliny hyaluronové umožňuje lepší a rychlejší průnik rhamnózy, aktivní látky proti vráskám, pro lepší účinek na korekci vrásek. Obsahuje Termální vodu z Vichy, která zklidňuje a posiluje pleť proti vnějším vlivům. Má jemnou texturu s hedvábným finišem pro ještě delší pocit komfortu a dlouhotrvající hydratace. Okamžitě se vstřebává a zanechává pleť krásnou a sametově hebkou.

Řada Liftactiv je dostupná v partnerských lékárnách Vichy. Více informací na www.vichy.cz.

Autor: PR
DISKUZE KE ČLÁNKU
DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY Krása & Móda