DE:CLONE - Nebuďte klon!

Proč být klonem, když jsme každý jedinečný. Jsou to vaše oči, vaše rty, váš styl, co vás odlišuje od ostatních. 

Uvědomujete si však, že právě vaše vlasy ván dávají možnost skutečně vystoupit z řady a vyjádřit svou opravdovou individualitu? Přidejte jim texturu, natočte je, dodejte jim objem, vyčešte je nahoru a připravte se na DE:CLONE

16. 4. 2016 se bude ve Slovanském domě v Praze konat unikátní projekt Toni & Guy DE:CLONE. Tento celodenní event je určen pro více než 7 000 milovníků módy, kteří svůj styl teprve hledají nebo chtějí načerpat novou inspiraci. Celým dnem vás provedou ambasadoři akce Jenovéfa Boková a Jan Cina.

Stylisté Toni & Guy zde budou zdarma vytvářet účesy dle posledních trendů a Douglas make-up artisté líčit. Součástí budou také unikátní fashion pop-up stores, kde módní značky odprezentují své aktuální kolekce oblečení, doplňků a kosmetiky. Těšit se můžete i na začínající návrhářské hvězdy, jako jsou Valentina Borik, Marie Stará, Lenka Kohoutová a mnoho dalších. To vše doplní moderní umění, hudba, design a workshopy s vybranými trendsettery ze světa módy.

Event rozhodně není určen jen pro ženy. Připravena bude také sekce s pánskou vlasovou kosmetikou Toni & Guy, horkými tipy ze světa módy pro muže a jedinečný barber shop.

Vstup je zdarma, stačí být starší 16ti let a registrovat se na rezervace.douglas.cz. Registrovat se zde můžete jak na event, tak na líčení od make-up artistů z Douglasu a vlasový styling od kadeřníků z Toni & Guy.

Rezervace na líčení a vlasový styling budou spuštěny 2 týdny před akcí.

Nebuďte módní klon, přijďte podtrhnout svůj styl a vystoupit z řady!

Autor: PR
DISKUZE KE ČLÁNKU
DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY Krása & Móda