10. února 2016
Bellissima Ricci & Curl vás překvapí s řadou inovativních funkcí. Ať už se jedná o kudrlinky, vlny, prstýnky či plážové vlny, Bellissima Ricci & Curl je vždy správná volba.

Blogerka Dominika pro vás připravila jednoduchý tutorial, jak se zázračnou kulmou Bellissima Ricci & Curl vykouzlit valentýnský účes:

  •     Navlňte si vlasy, zafixujte je a lehce promněte mezi prsty, aby lokny povolily a vypadaly přirozeně.
  •     Vlasy natupírujte a upleťte si dva cupánky z ofiny, nezapomeňte copánky lehce „poničit“, ať nejsou tak pevné.
  •     Druhou stranu vlasů připevněte dozadu sponkou, zbytek stočte na stranu do pevné spirály a smotejte do drdolu, upevněte sponkou.
  •     Nezapomeňte na copánky, omotejte je okolo drdolu a konec (bez gumičky) přidělejte pérkem pod drdol.
  •     Celý účes zafixujte lakem.

Na blogu a Instagramu Dominiky najdete valentýnskou soutěž o 3 nádherné balíčky Bellissima!

Bellissima Ricci & Curl

Automatic Rotating Curl

Tento inovativní kulmofén je vybaven automatickým systémem otáčení, který jemným způsobem omotává kadeř, zahřeje ji a vymodeluje během několika sekund: stačí vložit kadeř, stisknout tlačítko, po akustickém signálu uvolnit válec a dokonalá kudrna je hotova.

Click & Curl

Mít perfektní kudrny nebylo nikdy tak jednoduché díky systému "klikni a modeluj": stačí umístit kadeř na válec, stisknout tlačítko a vlasy se automaticky omotají kolem válce. Akustický signál indikuje okamžik, kdy lze vlasy uvolnit, protože jsou vymodelovány na požadovaný efekt.

Thermo Control

Elektronický systém regulace teploty, který umožňuje zvolit teplotu mezi 190°C a 220°C, zajišťuje perfektní styling a ochranu vlasů.

Více informací najdete na Facebooku nebo bellissima.com/cz/