Chtějte víc, než výrazné řasy (ať už s řasenkou nebo bez ní)

Toužíte po výraznějších řasách i bez řasenky?

Potom vyzkoušejte novou řasenku Wonder´full Volume Colourist od Rimmel London, první řasenku, která postupně obarvuje vaše přirozené řasy, které jsou i bez řasenky objemnější a tmavší. Řasy průběžně tónuje přírodním barvivem, takže už po 2 týdnech pravidelného používání jsou viditelnější a tmavší od kořínků až po konečky i bez nalíčení.

Cítíte se bez řasenky jako nahá? Už nemusíte. Wonder´full Volume Colourist, revoluční řasenka od Rimmel London, má schopnost ukázat mnohem více řas… dokonce i ty, o kterých jste vůbec netušila. Kartáček ve tvaru písmene A obalí každou řasu extra černými pigmenty, ihned po nanesení vám dodá okamžitý objem a zvýrazní vaše přirozené řasy. Při dlouhodobějším používání postupně obarvuje vaše přírodní řasy, abyste mohla otevřít svoje oči s tmavšími, svůdnějšími a výraznějšími řasami každé ráno.

Díky řasence Wonder´full Volume Colourist už se nestanou spontánní plány na víkend, či neplánované přenocování tvou noční můrou. Přestože objevit se druhý den nenalíčená může být někdy dost skličující, díky této revoluční řasence budou vaše přirozené a nenalíčené řasy, i ty krátké a nevýrazné, vypadat působivě. Ať už jdete na noční párty nebo se chystáte na nedělní bruslení, vaše řasy mohou být při každé příležitosti dokonalé.

Získejte výraznější řasy – s řasenkou i bez ní! Get the London Look.

DISKUZE KE ČLÁNKU
DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY Krása & Móda