30. listopadu 2015
„Není hezčí pocit, než udělat člověka šťastným, i kdyby to bylo jenom na moment!” To je motto salonu Jean Louis David v Praze na Smíchově.

Majitelka salonu Jean Louis David Andrea si na proměnu přizvala odborníky a společně rozhodli ukázat učitelce Lucce, že stačí málo a uvidí v sobě jinou ženu.

Lucka přišla do salonu tak, jak běžně chodí ve svém volném čase, nenalíčená a měla účes, který potřeboval změnu.

Odborníci se rozhodli pro změnu střihu, aby ozdravili vlasy a účes přizpůsobilli tvaru obličeje. Při změně barvy použili technika „contrast“ a spodní část účesu napigmentovali Glossem (úžasná technika pigmentu a olejů, která nepoškodí vlasy, dodá jim lesk). Na mytí vlasů vsadili na produkty Oil Therapy od Jean Louis David, které vlasy vyživí arganovým olejem, výtažky z jojoby a datlí a zanechají vlasy lehké a krásně lesklé.

Make-up artistka Markéta jednoduchým a velice efektním líčením z řady Guerlan sjednotila tón pleti, vyzdvihla Lucce krásné velké oči a zvýraznila kontury tváře.

Stylistka Marianna ve spolupráci s butikem ICON (Praha 1) vybrala pro Lucku dva outfity, oba jednoduché a vhodné do práce i na volný čas.

Lucka sama přiznala, že se proměny nejprve obávala a že výsledek ji velmi pozitivně překvapil. Neubránila se ani slzám štěstí.

Odborníci ze salonu Jean Louis David i Guerlain Lucce doporučili vhodné ošetřování pleti i péči o vlasy. A samozřejmě jí věnovali dárky, které jí v péči pomohou.