20. listopadu 2015
Nevíte, jak správně pózovat na party? Jak se dobře postavit nebo se natočit, aby vaše nohy byly na fotkách perfektní?

Inspirujte se blogerkou THE NATTINESS! A pokud chcete mít perfektní nohy stejně jako NATTY, zasoutěžte si o Epilátor BRAUN Silk-épil 9 na mybraunworld.jenprozeny.cz!

Co s nohama? Pozor na strnulost!

„Já třeba vím, že myslím na ty mé jizvy po bojích s mou nešikovností a hyperaktivitou. Proto ráda křížím nohy. Není to ale jediný důvod. Póza a výsledná fotka vypadá hned dynamičtěji. Když si stoupnete s rukou v bok, naprosto strnule naproti foťáku, tak to z fotky bude znát. Nejlepší je, když vás fotí někdo známý a samozřejmě na vás mluví, když pózujete. Můžete se pomalu pohybovat. Nemyslím tím hned odtancovat street dance choreografii, ale chci jen upozornit na to, že když budete dělat opravdu pomalé kroky, tak uvidíte, že fotka hned ožije. Domluvte se s člověkem, kdo vás fotí, že uděláte třeba tři, čtyři kroky a ať on/ona  při tom pořídí pár snímků – určitě jeden z toho vyberete!”

Boky, kyčle (zadek)

„Víte, co se také vyplatí? Myslet na boky! Opět to zní zvlášťně, ale rozdíl je opravdu znát. Když třeba stojíte s nohama mírně (opravdu mírně!) rozkročenýma, tak s bokama paralelně s nohama to nevypadá tak skvěle, jako když se "vykyčlíte". Tak mi to vždycky říkali. „Zkus se vykyčlit ještě víc”. Já si připadala jak úplněj magor, ale na výsledné fotce by to možná chtělo ještě víc. Není to totiž vůbec vidět. Třeba tady na té fotce už mě ten bok opravdu bolel, ale zase tak přehnaně to nevypadá. Nejdříve si to ale zkuste před zrcadlem, ať to opravdu nepřeháníme :-). Když třeba trochu zvednete bok nohy, kterou děláte ten krok, tak se nohy opticky prodlouží.”

Nevíte kam s rukama? Nebo jak se máte na fotkách smát?

Více se dočtete zde!