23. listopadu 2015
S názorem, že holení nežádoucích chloupků je život obtěžující činnost, se určitě ztotožní spousta žen, ale i mužů.

Současná moderní doba si vyžaduje dokonale oholené tělo, a to jak na částech, které běžně vystavujeme okolí, tak i v intimních partiích.

Někdo nedá dopustit na běžnou žiletku, někdo na vosk či epilátor, jejich účinky však nejsou trvalé a chloupky dříve či později znovu narostou. Navíc mohou někdy způsobit jejich zánětlivé zarůstání.

Tupým žiletkám i bolestivým epilátorům už odzvonilo. Současným trendem je trvalá laserová epilace! Velice pohodlná a dlouhodobá záležitost, která vyřeší naši nechuť ke každodennímu holení.

Nejúčinnější epilační laser na trhu

Nejnovější generací v oblasti laserového odstranění chloupků, je laser LightSheer® DESIRE™ (Lumenis, USA), který účinně a natrvalo odstraní chloupky i z těch nejnedostupnějších míst. „Jedná se o vysokovýkonnostní lékařský diodový laser vlnové délky 805nm. Odstranění chloupků tímto laserem je až o 75% rychlejší a méně bolestivější než s jinými epilačními lasery na trhu,“ popisuje MUDr. Markéta Majerová, korektivní dermatoložka z MEDICOM Clinic, kliniky plastické chirurgie, laserové dermatologie a estetické medicíny, která jako jediná v ČR tímto laserem disponuje. Unikátnost tohoto ošetření spočívá zejména v rychlosti ošetření, minimální bolestivosti, maximálním komfortu a výborných výsledcích.

A jak tato epilace funguje?

„Laserové světlo sjede po pigmentu chloupku až k jeho cibulce, kterou tepelně zničí. Podmínkou je, aby byl chloupek v aktivní růstové fázi,“ doplňuje MUDr. Majerová. K tomu, aby se dlouhodobě zastavil růst všech chloupků, se musí celá procedura několikrát opakovat. Výsledky jsou však viditelné již po prvním ošetření.

Pro koho je zákrok vhodný?

Lékařská laserová epilace je vhodná k odstranění chloupků jak pro ženy, tak i pro muže. Používá se k odstranění chloupků na všech částech těla, od malých lokalit (horní ret), až po ty velké (záda). Zákrok naopak není vhodné podstupovat v případě, že je pokožka opálená či ošetřená samoopalovacím krémem.

Kolik mě epilace bude stát?

Podpaží: 2290 Kč
Třísla (bikiny line): 2490 Kč
Celé nohy: 9990 Kč

Ceny jsou za jedno ošetření.
TIP! V případě zakoupení balíčku 5ti ošetření ušetříte více než 20% z ceny!

Před laserovou epilací

Těsně po ošetření laserovou epilací

Týden po ošetření laserovou epilací