16. listopadu 2015
Máte problém se svou postavou? Naučíme vás ji milovat. Soustředili jsme se na tři nejčastější problematické postavy a dali jsme dohromady několik tipů, co zamaskovat a co zvýraznit!

Postava jako Adele

Problém: silnější postava bez výrazných křivek…

Nejdůležitější je pro vás zamaskovat bříško a dodat postavě tvar. Větší poprsí není na škodu, tak proč na něj decentně neupozornit.
✔ Ideální jsou pro vás áčkové či empírové šaty s véčkovým či lodičkovým výstřihem. Slušet vám bude vrstvení, třeba když si přes světlý top obléknete tmavé sáčko. Džíny si pořiďte v pánském stylu a vybírejte si výrazné doplňky.
✘ Vyhněte se plizovaným sukním a kalhotám s vysokým pasem. Slušet vám nebudou ani pletené svetry. Rozhodně pak nenoste malé kabelky a boty bez podpatku.

Postava jako Jennifer Lopez

Problém: široké boky a větší zadeček…

Dávejte si pozor, abyste vždy upozornila především na svůj dokonale tvarovaný dekolt a ramena!
✔ Při výběru šatů se soustřeďte na ty zavinovací nebo šaty bez ramínek. Sukně volte áčkové a stejně tak i kabáty, které áčko vytvoří díky úzkému pásku. Slušet vám budou vzorované topy, nabírané rukávy a vycpávky. Abyste se cítila lépe, můžete si obléci i delší sáčko a tmavší rozšiřující se nohavice, které vás opticky zeštíhlí. Podpatky volte spíše vyšší nebo širší.
✘ Vyhněte se mrkváčům a světlým kalhotám a sukním. Slušet vám nebudou ani minisukně a halenky zastrčené do kalhot. Vyhněte se vydřeným džínům.