9. listopadu 2015
Je podzim a s ním spojený problém – vypadávaní vlasů. My vám teď přinášíme řešení v podání čarovné formulky AMINEXIL, která se nachází v přípravcích z každé naši značky. Stačí si jenom vybrat – či už je to cena, vůně nebo balení. Možností je mnoho!

AMINEXIL FORCE R

Kérastase se zabývá problémem vypadávání vlasů již od roku 1973, díky výzkumu a novým technologiím vynalezla jedinečnou formuli Aminexil Force R. Tato technologie obsahuje AMINEXIL [15 000 PPM] a také RHAMNOSE. Tím se zajišťuje regenerace kolagenových váčků a tím zpomalení vypadávání vlasu, a také elasticita vlasové pokožky pro lepší ukotvení folikul. 

Kompletní péče proti vypadávání vlasů z řady Specifique obsahuje šamponovou lázeň Bain Stimuliste GL, k tomu lze použít péči dle typu vlasů. Při sezónním vypadávání vlasů dále aplikujete každé 2-3 dny po dobu 6 týdnů jednu ampulku Aminexil Force R po celé vlasové pokožce. Pokud je vypadávání vlasů intenzivní z důvodu stresu apod. aplikujte Aminexil Force R každý den jednu ampulku po dobu 6ti týdnů.

Dalších 6 týdnů užívejte každý den Spray Stimuliste přímo na vlasovou pokožku, také obsahuje aminexil a tím prodlouží efekt celé kúry. Do délek vlasů také používejte, který obsahuje glukolipidy a zajistí tak výživu vlasu. Při intenzivním vypadávání vlasů je třeba aplikovat Aminexil Force R každý den po dobu 6ti týdnů. 

Cena: Aminexil kúra 980 Kč = 10x6ml a 3750 Kč = 42x6ml;  šampónová lázeň Bain Stimuliste GL – 495 Kč / 250ml; Sprej Densitive GL – 590 Kč / 125ml; Sprej Stimuliste – 840Kč / 125ml