9. listopadu 2015
Jsou vaše vlasy vysušené a roztřepené? Takto totiž vypadá jejich volání o pomoc! Dopřejte jim péči, která jim navrátí lesk, pružnost a pevnost!

Každá žena touží mít krásné a zdravé vlasy. Nyní však vlasy vypadají úplně jinak, chybí jim lesk, objem a vypadají unaveně. Když se navíc přidá chladné počasí, déšť, vítr a mráz, je to je to pro ně těžká zkouška. Lze vůbec vlasy zachránit jinak než kadeřnickými nůžkami?

Balit, balit a zase balit!

Dopřejte vlasům vhodný regenerační zábal, který by se měl provádět každý týden. Vlasy posílí, dodá jim pružnost a ochrání je před vysoušením.

Profesionál je záruka jistoty

Vaše vlasy volají o pomoc a vy je nechcete upravit krátkým sestřihem? Svěřte se do rukou odborníka. Vypracuje diagnostiku vašich vlasů, poradí s nákupem kosmetiky i metodami péče.

Vsaďte na specializovanou výživu

Vlasy potřebují vitamíny a také aminokyseliny, aby byly zdravé a plné síly. Kosmetické přípravky vždy nestačí, a proto je vhodné tyto důležité látky doplňovat prostřednictvím pestré stravy. Zejména na podzim a v zimě je ale náš jídelníček často omezený a nevyvážený. Proto můžete využít specializovaných přípravků ze své lékárny, jež tyto látky doplní v optimálním množství.

Vhodnou volbou je unikátní doplněk stravy DonnaHAIR® Forte se zvýšeným obsahem aminokyselin, pivovarských kvasnic a biotinu, který podporuje normální růst vlasů, pomáhá při lámání a třepení a udržuje jejich lesk. Obsažený zinek s vitaminem A zase pečují o kvalitu pokožky hlavy a udržují přirozený objem vlasů. Přípravek je navíc obohacen o extrakt kopřivy dvoudomé, jež podporuje tvorbu keratinu – ten tvoří až 90 % vlasu.

Složení DonnaHAIR® FORTE je speciálně přizpůsobeno také pro potřeby těhotných a kojících žen, které mohou v těchto životních etapách zaznamenat zhoršenou kvalitu vlasů.

Více zjistíte na www.DonnaHAIR.cz.