26. října 2015
PUMA pro vás má produkty z nové kolekce vhodné pro chladné počasí a zhoršenou viditelnost.

Nové materiály a skvěle umístěné reflexní prvky ochrání všechny nadšené sportovkyně jak při nízkých teplotách, tak ve zhoršených světelných podmínkách. Skvělým příkladem jsou běžecké boty z kolekce PUMA PWRWARM.

Žádná běžkyně nedá dopustit na své boty, nové IGNITE PWRWARM si zamilujete nejen díky jejich svítivé barvě. Běžecká bota IGNITE je navržena tak, aby sportovkyni poháněla stále kupředu a poskytla jí maximální pohodlí. Inovativní pěnová technologie vrací běžkyni její energii, a umožňuje jí tak zůstat déle v pohybu. Podšívka ComfortTemp reguluje tělesnou teplotu a reflexní prvky na svršku boty zaručí lepší viditelnost i ve zhoršených světelných podmínkách. V nových IGNITE PWRWARM vás zima nezaskočí!

Také oblečení z nové kolekce PWRWARM je vyrobeno z funkčního materiálu, který pomáhá udržovat optimální tělesnou teplotu a disponuje strategicky umístěnými reflexními prvky. Střih rukávů mikiny maximalizuje svobodu pohybu a síťové prvky umožňují cirkulaci vzduchu v kritických tepelných zónách. Vnitřní strana je vyrobena z hřejivého materiálu, díky čemuž je mikina vhodná i do nízkých teplot. Běžecké legíny PUMA PWRWARM mají anatomický tvar, příměs elastanu a ploché švy minimalizující dření. Elastický pas disponuje nastavitelnou stahovací šňůrkou. Zipy u kotníků napomáhají snadnějšímu oblékání. Triko PUMA NightCat s krátkým rukávem je taktéž vyrobeno z funkčního materiálu, navíc se svrchní úpravou CleanSport NXT Finish, která zvyšuje odolnost vůči nelibé vůni.

Opravdovou vychytávkou této kolekce je běžecká bunda NightCat ILLUMINATE s integrovanými světelnými kabely z optických vláken a LED dobíjecí jednotkou. Ty zaručí v kombinaci se strategicky umístěnými reflexními panely a jinými reflexními detaily perfektní viditelnost i ve tmě. Anatomicky tvarované rukávy a límec zvyšují pohodlí při pohybu. Bunda je ideální na večerní běhy v nižších teplotách. S novou kolekcí od PUMY už tma ani zima nemůžou být výmluvou!

více na puma.cz