21. října 2015
Chytré telefony nabízí skvělé možnosti, které nám pomáhají hubnout. Zkuste to také.

Gym Tracer

Jde o profesionální tréninkový systém, který vám pomůže s tréninkem ve fitku. Můžete si vést tréninkový deník a sledovat své výsledky.
Existuje ve dvou verzích. Jenda pro běžné uživatele, kteří cvičí bez trenéra a druhá pro trenéry.
V aplikaci najdete i katalog skvěle popsaných cviků včetně animací.
14 zkušební stažení je zdarma, měsíční členství je od 99 Kč

Kalorické tabulky

Obsahuje neuvěřitelně velkou databázi nutričních hodnot potravin v ČR. Po stažení se musíte zaregistrovat a zadat své údaje o váze, výšce… Poté vám aplikace doporučí denní energetický příjem, pitný režim a energetickou bilanci.
Aplikace je zdarma

Diet Plan

Tato aplikace vám nabídne přes 130 diet, od nízkosacharidových přes vegetariánské po dietu podle krevních skupin. Když si vyberete, aplikace vám poradí, jak sestavit nákupní seznam, a také vám připomene, kdy je čas na jídlo.

Diet Assistent

Zadejte do aplikace cíl svého snažení a aplikace vám bude navrhovat jídlo a dokonce vám vytvoří denní menu spolu s detailním nákupním seznamem.

Diet Tracker

Počítadlo kalorií a cvičení, to jsou kouzla této appky. Databáze obsahuje více než 3 miliony potravin a ukáže vám, kolik co má tuků, sacharidů, bílkovin… Aplikace vám také nabídne více než 350 variant cvičení.

Gain Fitness

Je koučovací aplikace a stránky. Sami si nastavíte své oblíbené sestavy ve fitku, doma nebo jinde. Aplikace vám pak uděluje instrukce, které můžete číst nebo poslouchat. Hlídá vám také počty opakování, má zabudované stopky.
Stažení aplikace je zdarma, 60 Kč za každý balíček cviků

My Diet Coach

Aplikace funguje na principu upomínek. Ty si sama nastavíte. Aplikace vám pak připomíná, co kdy máte dělat. Můžete si také vytvořit galerii s fotkami a sledovat jak se vaše tělo mění. Aplikace také obsahuje různé výzvy, které skvěle fungují na psychiku.