6. října 2015
Jeden z nejoblíbenějších kousků oblečení pro ženy a dívky jsou jednoznačně legíny. Ať už sportovní legíny nebo legíny na běžné nošení.

Kompresní dlouhé i ¾ legíny Under Armour vám zajistí maximální pohodlí při jakémkoliv sportu i běžném nošení. Jsou skvělé na běh, kolo, brusle, ale i fitness. Legíny přilnou k vašemu tělu tak, že ani nepocítíte, že je máte. Podpoří vás v jakémkoliv směru i rozsahu pohybu, proto se nemusíte bát, že by vás jakkoliv omezovaly. Navíc z nabídky dámských sportovních legín Under Armour můžete vybírat legíny v krásných barvách: šedé, černé, červené, růžové, žluté, oranžové, zelené i modré.

Kompresní látka má vytvořit na lidské pokožce tzv. „druhou kůži“, která – tak jako lidská kůže – nebude absorbovat pot, ale odvede ji na povrch látky. Proto je naprosto nezbytné, aby látka byla na člověku maximálně přilnavá a nevznikly tak mezi kůží a látkou žádné vzduchové kapsy, ve kterých by pot zůstal.

Funkční materiály Under Armour jsou navíc vybaveny anti-odour technologií, která odbourává tělesný zápach, což je velmi praktické.


Více informací na www.u-a.cz