22. srpna 2015
Playboy Fragrances představuje svou novou senzaci: vůni Play It Wild pro něj & pro ni

Chcete proměnit hru na svádění ve vzrušující výzvu? Odvažte se hrát v divokém stylu! Playboy Fragrances představuje svou odvážnou novou dvojici vůní pro něj a pro ni: Play It Wild. Buďte odvážní… buďte chytří… press to play.

Se vším tím „swipováním“, „snapováním“, „SMSkováním“ a „tweetováním“ je svádění až příliš předvídatelné, je to trochu nuda. Nastává čas uvést věci do pohybu! Nechte se Playboyem inspirovat při hledání důmyslných a nečekaných způsobů, jak svést váš objekt touhy… ve vteřině. Váš telefon by neměl dělat práci za vás. Zapomeňte na něj; máte-li Playboy styl a sebejistotu, nemusíte se schovávat za on-line fotky a profily. Využijte příležitost. Jděte do toho. Rozehrajte to v divokém stylu!

Play It Wild pro něj
Když se vám zdá život nudný, uspokojte svou touhu po vzrušení vymýšlením kreativních technik svádění – pouze nejšikovnější a nejodvážnější hráči získají dívku svých snů. S vůní Playboy si můžete vychutnat vzrušení z lovu – lovecká sezona je zahájena! Získejte náskok s Play It Wild pro něj, přitažlivou orientálně-jantarovou vůní pro muže, kteří jsou vždy připraveni riskovat. Vůně se otevírá překvapivou směsí svěžího citronu, grapefruitu a muškátového oříšku, která exploduje do návykového gurmánského srdce bijícího v divokých akordech oříškové čokolády a borůvek. Výrazné sexy nóty kůže a hloubky ingredience Amberxtreme vytváří smyslnou, živočišnou, mužnou vůni, která je prostě neodolatelná.

S vůněmi Playboy, jako vašeho trenéra svádění, máte v ruce všechny karty pro hru v divokém stylu. Kromě toaletní vody a vody po holení obsahuje kolekce ještě dlouhotrvající 24H tělový sprej a šampon a sprchový gel 2v1. Žádné výmluvy, budete divoce neodolatelní!

Play It Wild pro ni
Používání stále stejných starých triků při svádění? Nic pro vás! Je to příliš nudné… Vypusťte z klece nezkrotnou kočku skrývající se uvnitř vás a rozjeďte vzrušující hru na kočku a myš s úžasným mužem dle vašeho výběru. Vy rozhodnete, kdy se na něj vrhnout a kdy se nechat chytře lapit! Získejte sebevědomí vzít vše do vlastních rukou s Play It Wild pro ni, orientální ovocnou vůní, která ho poblázní touhou. Tato odvážná okouzlující vůně se otevírá nečekaným výbuchem neroli sešťavnatými akcenty bergamotu a hrušky. Vše přechází do sladce drzých středních nót postavených kolem nezralého pomeranče a akordu koly. Šťavnatá směs jantaru a smyslné vanilky dovršuje lahodný a svůdný dojem.

S vůní Play It Wild to můžete rozehrát v nespoutaném stylu díky rozsáhlé řadě produktů. Použijte toaletní vodu, tělový sprej či dlouhotrvající karamelově vonící sprchový gel. Žádný muž nebude mít sílu odolat.

 

Ať je váš způsob svádění odvážnější než kdy předtím! Rozehrajte to v divokém stylu s odvážnými novými vůněmi Play It Wild pro něj a pro ni od Playboy Fragrances. Press to play.