18. srpna 2015
Taťána měla po létě vysušené vlasy od slunce a mořské vody. A dlouhodobé zesvětlování či barvení jim taky dalo zabrat.

Michal Zelenka, ambasador L’Oréal Professionnel, jí doporučil novinku PRO FIBER, která je určená pro různé stupně poškození vlasů. 

Michal zhodnotil, že Taťána má středně zcitlivělé vlasy častým zesvětlováním, a použil zelenou řadu RESTORE. Celý program regenerace vlasů PRO FIBER začíná službou v salonu. Nejprve se udělá diagnostika vlasů, na jejímž základě může kadeřník správně určit stupeň poškození a doporučit adekvátní péči.

Po umytí šamponem na vlasy aplikoval koncentrovanou péči. Přímo na ni pak nanesl autoregenerační masku. Ihned po ukončení procesu vypadaly konečky, jako by byly čerstvě ostříhané. 

Zapojte se do soutěže Dopisy ze světa s Taťánou Kuchařovou, kde můžete vyhrát skvělé výhry. Je to jednoduché! Položte profesionálům Salonu Expert na stránkách dopisyzesveta.jenprozeny.cz otázku na téma „VÝŽIVA VLASŮ“  a hrajte o luxusní balíčky produktů L’Oréal Professionnel a voucher do nejbližšího Salonu Expert v okolí svého bydliště. Svůj nejbližší Salon Expert najdete v Salon lokátoru!

Každá z třech řad PRO FIBER je určena na ošetření specifického stádia poškození vlasů a obsahuje kompletní celek domácí péče: šampon, péči, masku a kúru bez oplachování.

Jestli i vy řešíte problém zcitlivělých vlasů, neváhejte a vyzkoušejte stejně jako Taťána tuto revoluční péči! Seznam salonů, které PRO FIBER nabízejí, najdete na www.salon-expert.cz.