18. srpna 2015
Akční dobrodružný film Guye Ritchieho „Krycí jméno U.N.C.L.E.“ se stylovou mezinárodní zápletkou má spád, hrají v něm sexy muži a krásné ženy. Rozhodně se nudit nebudete!

Henry se proslavil rolí Supermana v celosvětově úspěšném akčním filmu režiséra Zacka Snydera z roku 2013 „Muž z oceli“. Se Snyderem si Cavill zopakuje svou roli Superman v netrpělivě očekávaném filmu „Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti“, jehož uvedení je naplánováno na březen 2016.

Cavill se narodil na Normanských ostrovech. Jeho první celovečerní debut byl film režiséra Kevina Reynoldse „Hrabě Monte Cristo“. Později hrál společně s Jamesem Francem a Sophií Myles v Reynoldsově romantickém filmu „Tristan a Isolda“ a v dobrodružném sci-fi Matthewa Vaughna „Hvězdný prach“, ve kterém hlavní role ztvárnili Claire Danes, Michelle Pfeiffer a Robert De Niro.

V roce 2009 hrál Cavill v komedii Woodyho Allena „Užívej si, co to jde“, a v roce 2011 v mytologickém akčním filmu režiséra Tarsema Singha „Válka bohů“, který v celosvětovém měřítku vydělal více než 220 miliónů dolarů.

V televizi hrál Cavill ve čtyřech řadách seriálu kanálu Showtime „Tudorovci“ oceněném cenou Emmy.

Již tento čtvrtek (20. 8. 2015) se můžete těšit na tohoto fešáka v novém filmu: „Krycí jméno U.N.C.L.E.“