6. srpna 2015
Milujete nakupování kosmetiky a chtěli byste si obohatit vaši kosmetickou taštičku o nové produkty? Není nic snazšího než se zapojit do velké soutěže s Raiffeisenbank!

Přihlaste se do soutěže na stránkách modninakupy.jenprozeny.cz.

Vybrali jsme pro vás tři exkluzivní beauty blogerky, které obdržely kreditní kartu Style nabitou na 5000 Kč a byly vyslány na zábavné nákupy.

Například ambasadorka kreditní karty Style Rendy z blogu ordinarylife-my.blogspot.cz se zašla podívat hned do několika partnerských prodejen, ze kterých si vybrala parfumerii Fann, ve které získala skvělé slevy. Pořídila si například luxusní makeup Les Beiges od Chanel s 10% slevou! Navíc na exkluzivní značky parfumerie Fann získala Rendy slevu rovnou 15%, a tak neváhala a koupila si úžasný sprchový gel Aquolina – Fresh Joy! Více o nákupech blogerky Rendy se dočtete na modninakupy.jenprozeny.cz.

RENDINY NÁKUPY SE SLEVOU DÍKY KREDITNÍ KARTĚ STYLE

Další beauty ambasadorka kreditní karty Style od Raiffeisenbank Veronika z blogu www.veronikad.com a Katka z blogu www.onceuponatimeblog.com si pro vás připravily další zajímavé články, které naleznete již brzy na modninakupy.jenprozeny.cz v sekci blogerky! Inspirujte se, soutěžte a vyhrajte skvělé nákupy s blogerkami!

Napište nám, co byste si s touto kartou pořídila za 5000 Kč vy a která z jejích výhod je podle vás ta nejlepší. Vyhrajte celkem 6 nabitých kreditních karet Style od Raiffeisenbank na své nákupy! A pozor! O vítězkách rozhodují fashion a beauty blogerky!

Více o soutěži na modninakupy.jenprozeny.cz!

Nejvýhodnější karta na vaše nákupy? Kreditní karta Style!
→ Vrací až 2 % z nákupu kartou! Více info najdete na www.rb.cz, v sekci Osobní finance – Kreditní karty
→ Slevy v obchodech až 30 % v rámci programu Sphere card
→ Balíček pojištění KOMFORT proti zneužití karty, chrání i nákupy a osobní věci

Chcete vědět více?
Více o výhodách kreditních karet od Raiffeisenbank na www.rb.cz a snadné sjednání karty na www.epujcky.cz 

Soutěžte na modninakupy.jenprozeny.cz.