12. července 2015
Sníte o zdravých a lesklých kadeřích? S hedvábným olejem v krému Elseve Extraordinary si přání rychle splníte!

Třetina žen má suché vlasy, které prahnou po kvalitní péči. Jestli se řadíte mezi ně, pak s nadšením objevíte účinky hedvábného oleje v krému Elseve Extraordinary od značky L’Oréal Paris.

Přípravek kombinuje sílu 6 vzácných olejů z květů, které se do vlasového vlákna okamžitě vstřebají a intenzivně ho vyživí. Navíc lehká textura přípravku s vlasem splyne, aniž by ho zatěžovala.

Chcete vědět o zázračném krému víc? 100 z vás ho už vyzkoušelo a svoje dojmy nám napsalo!

Vyzkoušely jste a doporučujete!

99 % by doporučilo Elseve Extraordinary hedvábný olej v krému své kamarádce!

9 z 10 žen potvrdilo, že jejich vlasy nikdy předtím nevypadaly tak zdravě jako právě po použití Elseve Extraordinary hedvábný olej v krému.

9 z 10 žen souhlasí s tvrzením, že ještě nikdy neměly vlasy tak hedvábně jemné jako po použití Elseve Extraordinary hedvábný olej v krému.

95 % se shodlo, že Elseve Extraordinary hedvábný olej v krému zanechává vlasy intenzivně vyživené po celý den.

Ohlasy testujících žen
„Vlasy si denně myji a fénuji, a tak byly velice jemné a dost poškozené. Už týden používám váš výrobek a opravdu vypadají jako nikdy předtím. Měla jsem strach, že mi po něm vlasy ztěžknou a nebudou držet, ale opak je pravdou, jsem s Elseve Extraordinary hedvábným olejem v krému spokojená a rozhodně ho budu i nadále používat a známým jsem ho již doporučila.“

„Vlasy jsou po něm krásně lesklé a hebké. Nejsou mastné ani splihlé. Krém vyživuje!“

„Konečky vlasů jsem mívala krepaté, ale po použití Elseve Extraordinary hedvábný olej v krému vypadají zdravě. Velké plus oproti jiným podobným výrobkům je, že po tomto nepůsobí konečky mastně.“

„Měla jsem suché roztřepené konečky a po použití tohoto hedvábného olejev krému jsou roztřepené konečky zacelené a vlasy nádherně lesklé i hebké na dotek i na pohled.“

Jak se Elseve Extraordinary hedvábný olej v krému používá?
Hedvábný olej v krému se hodí pro všechny typy vlasů. Můžete jej používat různými způsoby. Při nanášení se zaměřujte na délky a konečky, které vyžadují výživu víc než kořínky.

Zahalte hřívu do jemné krémové textury obohacené o 6 vzácných olejů z květů. Dopřejete jí tak potřebnou hloubkovou výživu. Zařaďte proto hedvábný olej v krému do své rutinní péče o vlasy. Vaše vlasy zazáří jako znovuzrozené.

Tři způsoby aplikace:
DO MOKRÝCH VLASŮ PŘED APLIKACÍ ŠAMPONU PRO INTENZIVNÍ VÝŽIVU

DO UMYTÝCH PRAMENŮ PŘED FÉNOVÁNÍM JAKO OCHRANU PŘED TEPLEM A KREPATĚNÍM

DO SUCHÝCH VLASŮ PRO ROZZÁŘENÍ A SNADNOU ÚPRAVU ÚČESU

Zaujala vás tato novinka?

Soutěžte na stránkách expertnapeciovlasy.cz o 100x expertní péči o vlasy Elseve na 1 rok!