4. května 2015
Toužíte po dokonalé pleti, používáte krémy a séra?

Nezapomínáte ale na to nejdůležitější? Zářivá a zdravá pleť vyžaduje pravidelné čištění, bez něj není péče o pleť kompletní! Správné čištění je nezbytné ráno i večer. Stará moudrost praví, že ranní péče přináší krásu, kdežto ta večerní se stará o zdraví pleti. Používejte produkty, které jsou přímo pro čištění pokožky určené. Nevysušují, o pleť pečují a udržují její hydrataci v rovnováze. NIVEA nabízí širokou řadu produktů určených pro čištění jednotlivých typů pleti, které ji dokonale vyčistí a jemně chrání. Bohatý sortiment a ověřená kvalita dělají ze značky NIVEA světovou jedničku v čištění pleti. *

Jak ideálně odlíčit pleť?
Začínejte odlíčením očí, zvolte vhodný přípravek, který odstraní make-up a zároveň pečuje o citlivou oblast kolem očí. K odlíčení celého obličeje použijte pleťové mléko nebo čisticí gel. Nakonec pleť ošetřete pleťovou vodou. Nyní je připravena pro aplikaci pečujcíí kosmetiky. 

Proč odličovat?
Vrstvení přípravků a nečistot vede k podráždění pokožky, póry se ucpávají. Pleť není schopna sama regenerovat, „dusí” se pod nánosem nečistot a účinné látky z krémů se nedostanou k povrchu pokožky. Nesprávnou péčí dochází k jejímu promašťování nebo naopak vysušování, pleť je dehydrovaná, zašedlá a unavená, rychleji stárne.

Vyčištěnou pleť můžete mít rad dva!
Málo času? Sáhněte po NIVEA Micelární čisticí vodě 3 v 1. Ta obsahuje drobné částečky – micely –, které fungují jako magnet, který přitáhne a obklopí kožní maz, zbytky make-upu a nečistot. Tato inovace šetrně, ale zároveň efektivně čistí pleť, odstraňuje make-up i řasenku a hydratuje i osvěžuje pleť v jednom kroku. Výsledkem je čistá, jemná a hydratovaná pleť, která je skvěle připravena k vstřebání účinných látek denního nebo nočního krému.

Více se dozvíte na www.nivea.cz

* Euromonitor International Limited; NIVEA na celosvětovém trhu v kategorii čisticí pleťové kosmetiky zahrnující tekutou/krémovou/gelovou/tuhou čisticí kosmetiku a čisticí pleťové ubrousky; maloobchodní prodeje v hodnotě za rok 2013.