25. května 2015
Stále větší procento žen při péči o pleť používá přírodní kosmetiku, která je vhodná také pro ošetřování citlivé pokožky s projevy akné. Léty prověřená je certifikovaná přírodní kosmetika Cannaderm®.

Kosmetika z konopí je ideální také pro nejmenší děti, těhotné a kojící ženy nebo pro ženy, které neznají správný postup při čištění a ošetření pleti.

Dvoudílný cyklus se nyní zaměří na správné čištění pleti s výskytem akné. Následující týden bude věnován prevenci vzniku akné.

Vytvořte si rituál, který vás bude bavit
Pleť je nutné důkladně čistit ráno i večer. Že vás nebaví trávit nekonečné minuty v koupelně? Zkuste to jinak!  Víte, že u čištění můžete třeba sledovat své oblíbené televizní pořady? Potřebné pomůcky si jednoduše přenesete na místo, kde očistu provádíte.

Krok první
Zbavte pleť veškerých nečistot a samozřejmě také make-upu. Vsaďte na pomocníka z programu zaměřeného na akné, kterým je Aknea mycí pěna pro účinné odstranění nečistot a omezení tvorby kožního mazu. Obsahuje konopný olej, řepík, grepová semínka a mateřídoušku. Vaše pleť bude jemná a začne opět volně dýchat.

Krok druhý
Pro dokonalé odstranění nečistot je určena pleťová voda, která odstraní poslední známky hlubších nečistot a připraví pokožku na aplikaci krému. Výborně se osvědčila Aknea ošetřující voda, která obsahuje konopný extrakt, přesličku a měsíček. Po tomto kroku bude vaše pleť výrazně hladší a póry stažené.

Krok třetí
V této fázi je potřeba pleť důkladně hydratovat. Za zkoušku určitě stojí Aknea ošetřující krém obsahující konopný olej, dubovou kůru, myrhu, mateřídoušku a tea tree. Díky svému unikátnímu složení přispívá k lepšímu vzhledu pokožky a zmírňuje výskyt rozšířených a ucpaných póru.

Gratulujeme, nyní již umíte správně čistit svou pleť!