28. dubna 2015
Druhý díl seriálu o krásné pleti. Dalším krokem po správném čištění je hydratace a výživa.

V dnešní době je hydratace skoro kosmetickým „klišé“ – všude vás nabádají, abyste pleť hydratovala a to zvenku i zevnitř. Tato rada je nad zlato, zkuste jí věřit!

Vnitřní hydratace je jasná – správný a dostatečný pitný režim.

Vnější hydratace dosáhnete pravidelným používáním sér, hydratačních krémů a krémů na oční okolí. Doporučujeme používat kosmetiku od jedné značky. 

1. krok – sérum
Sérum je tajnou zbraní žen po celém světě. V séru jsou účinné látky v silné koncetraci a efekt je viditelný téměř okamžitě. Vzkoušejte např. L’Oréal Paris Skin Perfection sérum, který velmi snadno aplikujete na tvář a rozetřete do ztracena.

2. krok – denní krém
Denní krém dodá pleti potřebnou hydrataci i výživu. U denního krému je vždy velmi důležité správně diagnostikovat typ vaší pleti a podle ní vybírat ten správný krém. Každá jsme jiná, proto potřebujeme i jinou péči. Díky správně vybraným krémům udržíte pleť zdravou, krásnou a minimalizujete projevy stárnutí. Na trhu je k dostání široké portfolio hydratačních denních krémů pro ženy různých věkových kategorií. Nebojte se požádat o vzorek na vyzkoušení. Náš tip: L’Oréal Paris Skin Perfection denní krém.

3. krok – oční okolí
Pro ještě lepší komfort vaší pleti používejte také krém na oční okolí. Právě zde je pokožka nejcitlivější, proto také potřebuje speciální péči, která ji vyživí, hydratuje a rozjasní. Vyzkoušejte např. L’Oréal Paris Skin Perfection oční krém.

4. krok – noční krém
Nezapomínejte ani na noční péči. Při pravidelném používání bude vaše pleť každé ráno krásná a svěží. Vyzkoušejte L’Oréal Paris Nutri-Gold noční krém, který vaší pokožce dopřeje intenzivní výživu. Při výběru nočních krémů se opět řiďte diagnostikou své pleti a také věkem. 

Ženám s citlivou pletí nabízí značka Mixa krémy na míru ušité různým typům – lehký vyvažující hydratační krém pro normální a smíšenou pleť, zklidňující hydratační krém pro suchou pleť se sklonem k podráždění, vyživující krém proti vysušování pro velmi suchou pleť a bohatý výživný krém s pupalkovým olejem pro velmi suchou pleť s poškozenou ochrannou bariérou. Značka Mixa je odborníkem na citlivou pleť, a tak mají všechny krémy této značky složení, které příjemně hydratuje, vyživuje a nezatěžuje pleť. Studie ukázaly, že jako citlivou označuje svou pleť až 80 % žen.

Užijte si
Jednou za čas si zajděte na kosmetiku nebo masáž obličeje. Krásně se uvolníte a vaše pleť vám za tuto báječnou relaxaci bude vděčná.

Další užitečné rady a tipy najdete na stránkách mesickrasnepleti.cz