22. dubna 2015
Už 24. května vystoupí ve Foru Praha zpěvačka superhitů „Dernier danse“ a „S.O.S.“ INDILA spolu se slovenskými stálicemi Janou Kirschner a Kristinou. Poslední vstupenky ještě v prodeji!

Indila na pražském koncertě představí svoje debutové album Mini World, kde bez okázalosti a velkých efektů, zato nádherným hlasem a citlivým projevem vyzpívává všechny své radosti i zklamání. Vrací se ke svým hudebním kořenům v indické a alžírské hudbě, ale vzdává hold i klasickému francouzskému šansonu.

Jak se těšíte do Prahy?
Jedna z mých kamarádek z Prahy pochází a mnoho mi o Praze vyprávěla a také ukazovala spoustu fotek. Takže se těším, až to všechno uvidím na vlastní oči.

Na co se mohou diváci na koncertě těšit?
Mé koncerty fungují tak, že od chvíle kdy vstoupím na pódium, se úplně ponořím do hudby a emocí a spolu s publikem se naladíme na stejnou vlnu. Věřím, že to nastane i v Praze a bude to nádherné.
 
Vaše píseň „Derniere Danse“ má už více jak 190 milionů zhlédnutí. Tušila jste, že to bude takový hit?
S něčím takovým se přece nedá počítat, úspěch písničky nelze vykalkulovat předem. Nikdy dopředu nevíte, co se lidem bude líbit a co ne. 

Píseň „S. O. S.“ je v Čechách velmi populární. Zní jako vzkaz pro všechny ztracené duše. Je v tom nějaká vaše osobní zkušenost?
Ano, „S.O.S“ je vzkaz duším, které potřebují pomoci. Když jsem psala tuhle píseň, došlo mi, že neznám odpovědi na všechny otázky, ani nemohu pomoci všem, ale moje zkušenost je, že život je třeba žít naplno, i když to někdy bolí. Chtěla bych všem vzkázat, že život nemusí být dokonalý, ale je důležité ho žít a prožít opravdově.

Pokračování na další straně!