25. května 2015
Jaro je tu a léto už pomalu klepe na dveře. Je čas provětrat šatník, vyzkoušet sukně, šaty, topy, trička a tílka, a barevně sladit celou jarní a letní garderobu do maximálně krásného celku. Tohle ženy milují!

A pak ještě jeden detail, na který žádná z nás nesmí zapomenout! K jarním a letním módním kouskům patří bezesporu krásná, hladká kůže bez chloupků. Pokud možno rychle, účinně a hlavně bezbolestně!

Tajemství hladké a sexy pokožky se neskrývá v urputném boji s rostoucími chloupky. Na trhu už totiž najdete něco, co vám vyrazí dech! Revoluční myšlenka totiž říká: „Když chloupky nerostou, nemusíte je holit!“

Až dech zase popadnete, nechte se okouzlit revolučním řešením od Philipsu, které se jmenuje Philips Lumea. Funguje na bázi světelné stimulace IPL a nečeká vás s ním rozhodně žádná bolest! IPL totiž naučí chloupky nerůst a to je něco, co by rozhodně nemělo uniknout vaší pozornosti.

Efekt, který vydrží až 8 týdnů, má pozvolný nástup. Výrazné výsledky jsou viditelné již po prvních 4–5 použitích. Poté se růst chloupků pozvolna zastaví a ty, které se dostanou na kůži, budou velmi jemné, až se ztratí úplně. „Hladká kůže mi vydrží šest až osm týdnů,“ usmívá se Lída Špačková, testerka ŽENY s.r.o., která se do testování Philips Lumea pustila v rámci akce TESTOVÁNO SKUTEČNÝMI ŽENAMI. „Holení pro mne bylo vždycky otravnou nutností. Zvlášť citlivé partie musím holit často a strávila jsem s tím spoustu času. To už je ale pryč. Žiletkám jsem dala sbohem! Nejvíc si užívám pohodlné aplikace, dlouhodobého efektu a toho, že to opravdu nebolí,“ dodává Lída.

Jediným omezením pro použití revolučního přístroje Philips Lumea je barva chloupků a kůže. Jinak můžete vesele „odchlupovat“ nejen nohy a ruce, ale také třísla, podpaží a s přístrojem typu SC2008 i obličej. Bezpečí potvrzeno 100 studiemi a více než 2000 ženami!