12. dubna 2015
Potřebujete jedny brýle na sledování televize a druhé na čtení? Obtěžuje vás jejich neustálé přehazování, musíte je často hledat?

Praktické a pohodlné řešení představují multifokální brýlová skla Varilux, která umožňují hladký přechod z vidění do dálky přes střední vzdálenost až po vidění do blízka. Díky moderním technologím disponují plynulým nárůstem dioptrií, díky kterému můžete bez problémů sledovat televizi, pracovat na počítači, nebo luštit křížovku. Stačí jenom sklopit oči.

ROZMAZANÉ ČTENÍ
Držíte při čtení noviny dál od očí ve snaze najít vzdálenost, kdy se vám konečně podaří zaostřit? Obzvláště, pokud jste dosáhly 45. roku věku může se u vás objevit postupné zhoršování schopnosti oka zaostřit na blízko, tzv. presbyopie. Často je spojována s únavou, bolestí očí a hlavy.

JEDNODUCHÉ ŘEŠENÍ
Brýle na čtení většinou váš problém vyřeší, otázkou je jejich praktičnost v běžném životě. Chcete se vyhnout opakovanému nandavání a sundavání brýlí, podle toho, co zrovna děláte? Multifokální brýle Varilux umožňují vidění na všechny vzdálenosti! Navíc jsou velmi estetické, od běžných brýlí k nerozozenání. Zmírňují také namáhání očí a únavu ze čtení.

Zeptejte se na možnosti multifokálních brýlí Varilux svého optika nebo najděte vlastního specialistu na www.varilux.cz